Що таке французький стиль? Відповідає Louis Vuitton

ПОДЕЛИТЬСЯ
Колекція осінь-зима – 2023-2034
ПОДЕЛИТЬСЯ

Для створення нової колекції Louis Vuitton надихається французькою вишуканістю та шармом. Модний Дім провів шоу осінь-зима – 2023-2034 у стінах бального залу музею Орсе, аби підкреслити історичний спадок бренду. "Французький дотик ніколи не перестане захоплювати", – описують нову колекцію Louis Vuitton.

Лейтмотив колекції відображали інсталяції, створені художниками Філіппом Паррено та Джеймсом Чинлундом. Митці створили вишукані декорації, які доповнювалися спеціальним сетом від звукорежисера Ніколаса Беккера. Він відтворив властиві паризьким вуличкам урбаністичні звуки – від автомобільних гудків до гавкіта собак і цокоту підборів.   

До колекції осінь-зима – 2023-2034 Ніколя Геск’єр додав сукні-павутини, кроп-жакети, пальта міді, шуби-бомбери, жилети та гіпертрофовано широкі брюки. Серед аксесуарів – об’ємні шарфи (які Louis Vuitton радять носити через плече), стьобані сумки та шкіряні рукавички.

Цього сезону дизайнер експериментує з культовим для бренду матеріалом – шкірою. Ніколя змінює текстуру на перший погляд шерстяних речей, наприклад, пальто. Для цього Геск’єр спочатку оброблює шкіру методом тиснення, а далі – наносить принт.

З сезону в сезон модні бренди розмислюють на тему французького стилю. У колекції осінь-зима – 2023-2034 Ніколя Геск’єр знову доводить, що магнетизму цього явища немає меж. Креативний директор Louis Vuitton додає суттєву ремарку: у майбутньому сезоні "французький стиль належить всім нам".

Читайте также: Силуетна анатомія речей у новій колекції Alexander McQueen

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).