Наступна зупинка — Місяць: колекція Off-White осінь-зима 2023-2024

Недели Моды
04.03.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Вихід бренду на нову орбіту
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ера космосу — концепт нової колекції Ібрагіма Камара для Off-White осінь-зима 2023-2024. Після трагічної смерті Вірджила Абло у 2021 модна індустрія гадала, хто ж продовжить справу іменитого фешн-піонера: тепер бренд Абло очолив Камара, який вміло вплітає африканські коди у своїй творчості. Утилітарність, футуризм і панк-культура — саме таким став дизайнерський дебют Ібрагіма.

Подорож на місяць в шоу розпочалася на червоному ґрунтовому подіумі, схожого на поверхню супутника Землі. Моделі представили низку міні й максікомплектів, оздоблених металевими елементами. У колекції не обійшлося без трикотажу: вироби з панк-естетикою були прикрашені лінійками перламутрового бісеру. Багато образів були оздоблені декоративними ременями, які часто нагадували деталі професійного екіпірування.

Однією з зірок нового шоу Off-White стала Наомі Кемпбелл — супермодель представила дві чорні максісукні, кожна з яких відображала футуристичну сексуальність. Перша сукня була напівпрозорою, а інша прикрашена замками, які створювали виріз на грудях та в зоні ніг.

Більшість представлених моделей одягу занурюють нас в дистопічне майбутнє: кольори не є яскравими, здебільшого це чорний, цегляний, небесно-голубий, жовтогарячий та металік. Багато принтів є начерками місяця чи загадкових поверхонь. Аксесуари виглядають футуристично — це вигадливі окуляри різних форм і громіздкі сережки та браслети.

Ібрагім Камар, креативний директор Off-White, виходить у своїй творчості на нову орбіту, однак завжди нагадує про спадщину свого попередника та друга. Камар зазначає: “Міг бути лише один Вірджил”.

Читайте також: Неокласичний фешн-код у новій FW 23/24 колекції Balmain

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).