The Coat представили колекцію весна–літо – 2023 на Тижні моди в Копенгагені

Новости
11.08.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Завдяки проєкту UFW International Season SS23
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український бренд The Coat представив колекцію весна-літо – 2023 на Тижні моди в Копенгагені у рамках офіційного розкладу. Це стало можливим завдяки проєкту Ukrainian Fashion Week, який дозволяє українським дизайнерам показувати свої нові лінійки на різних подіумах. Свою колекцію The Coat представили у вигляді повнометражного фільму.

Відео та кампейн до колекції український бренд знімав у Музеї в Пирогові. Там, під автентичні локації, The Coat представили нові сукні, сорочки, костюми-двійки, спідниці та топи-бюстьє. Речі з нової колекції, виконані у фірмовій стилістиці бренду, доповнено вишивкою та принтами. Основні кольори лінійки – білий, блакитний, помаранчевий.

"Ця колекція — моя гучна заява, аби привернути увагу світової індустрії моди до української культури. Це відповідальна місія – гідно представити свою країну", – ділиться Катя Сільченко.

Читайте також: Що потрібно знати про нову ініціативу Ukrainian Fashion Week, у рамках якої на Мальті свою колекцію показали Nadya Dzyak

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).