Андрій Данилко в інтерв'ю одному з українських каналів запевнив, що тепер змінить текст пісні на "раша гудбай"

Герои
28.02.2022
Ви повинні подивитися це інтерв'ю
ПОДЕЛИТЬСЯ

Андрій Данилко дав надихаюче інтерв'ю тележурналісту Тарасу Кобзарю під час включення в прямий ефір телеканала «Київ». З початку війни артист перебуває у Києві і по сиренам спускаеться у найближче бомбосховище.

В інтерв'ю Данилко згадав, свого часу як росіяни звинувачували його, що у пісні на конкурс Євробачення він співав «russia goodbye» замість «lasha tumbai». Артист запевнив, що тепер вже точно змінить текст на «russia goodbye». Також Данилко риторично запитав у росіян, кого вони бояться, та порадив їм перечитати дитячий вірш Корнія Чуковського "Тараканіще". 

"Якщо він така пародистка, так хоче залишитися в підручниках історії і бути Гітлером до кінця, йому треба зайти в свій бункер і застрелитися нах*й", — с запалом сказав Андрій Данилко. 

Загалом, артист закликав українців не піддаватися паніці та спокійно слідувати за вказівками безпекових заходів та комендантськими годинами. А ми зрозуміли, що з Андрієм Данилко можна і війну пересидіти.

 

Читайте також: 

Термінова розробка: Українська компанія Reface працює над створенням алгоритму розпізнавання ворожих військ

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).