Перед концертом: група TVORCHI про новий альбом, улюблені маршрути та свої яскраві гардероби

Герои
17.09.2021
ТЕКСТ: Юра Амосов
Через всі дороги
ПОДЕЛИТЬСЯ

Двоє простих, але помітних хлопців з Тернополя, Андрій і Джеффрі, здається, за останні два роки стали повноправними героями на перших ролях української музичної індустрії. В останні години перед їхнім концертом на київському велотреку, де 17 вересня група TVORCHI представляє свій новий альбом ROAD, ми зустрілися з хлопцями й першими дізналися, що саме за дороги лягли в основу їхньої музики.

Розкажіть про роботу над новим альбомом, як змінилася ваша музика?

Андрій: Наша музика змінюється разом із нами, нашим світоглядом. Альбом ROAD - концептуальний та атмосферний, він зовсім інший, ніж платівки, які вийшли раніше. Порівнюючи з альбомом 13 Waves, який був дуже експериментальним, ROAD є більш цілісним. Чим він відрізняється? Усім! Звучанням, ритмами, атмосферою. Деякі треки є не настільки динамічними, як у 13, а більш вайбові, для чіла. Альбом ROAD - це TVORCHI зі звучанням із 2053 року, це звук майбутнього.

Джеффрі: Коли наші друзі та команда вперше послухали пісні, які повинні були ввійти в альбом, вони всі як один сказали про те, що ця музика ідеально пасує дорозі. Що її треба слухати, подорожуючи в кабріолеті по набережній, у літаку, хтось говорив - у метро по дорозі в універ. Звідси й народилася назва. 

Андрій: Альбом ROAD можна назвати саундтреком подорожей та мандрівок. 

Ви й самі безліч часу проводите зараз в дорозі, гастролюючи… 

Андрій: Так, особливо останні два роки. Впевнений, це безпосередньо вплинуло на настрій альбому і його вайб. 

Джеффрі: В дорозі, на гастролях, ми з Андрієм багато говорили й думали про те, що люди зараз весь час кудись несуться. Постійно сконцентровані на своїх завданнях, живуть від цілі до цілі з надією на те, що досягнуть наступної й тоді аж «заживуть» по-справжньому. А це ж не так. Життя проходить щодня, щосекунди, й треба насолоджуватись цим процесом, своїм шляхом, своєю дорогою. 

Андрій: Це, власне, і є наш головний меседж. Ми хочемо, щоб ті люди, які будуть слухати альбом, просто зупинились і насолодилися ним. Просто в моменті. Не поспішаючи, ні про що не думаючи. А кайфанули від музики. Можливо, згадали якісь хвилюючі моменти зі свого життя, можливо, повернулись думками в якусь яскраву подорож. 

На Андрії: костюм та сорочка  — THEO На Джеффрі: костюм та сорочка  — THEO На Андрії: костюм та сорочка  — THEO На Джеффрі: костюм та сорочка  — THEO

Як пройшла перша половина вашого 2021 і яка це дорога?

Андрій: Ми з Джеффрі інтенсивно займались створенням треків для нашого альбому, з ранку і до ночі, практично щодня. Перерви були лише на концерти, презентації наших синглів. Якраз в цей час встигли отримати відразу три нагороди на премії YUNA, серед яких були «Гурт року» та «Найкращий альбом», за попередній — 13 Waves. Що нас ще більше мотивувало. 

Джеффрі: Звичайно, багато  гастролювали з виступами усією Україною. Виступали на масштабних фестах: на Atlas Weekend в Києві й в Буковелі, на фестивалі Underhill. Встигли з’їздити на фестиваль в Польщу. Це були одні з наших найкрутіших виступів евер! Був розрив! 

Андрій: Наступного року нас запросили вже на декілька виступів в Європі, зараз команда веде перемовини. Було б круто побувати з концертами у Франції, в Італії. Ми любимо виступати на фестивалях. Знаємо, що там ми дамо класний вайб людям і отримаємо його назад в ще більшому об’ємі. 

Наскільки важливий стиль і одяг для вас? 

Андрій: Для мене одяг має значення. Я навіть вдома інколи іду до гардероба і гарно вдягаюсь, щоб просто сісти й писати музику. Одяг може впливати на мій настрій і натхнення. Ось така у мене є особливість (усміхається - ред.) 

Джеффрі: Для мене стиль також є важливим, оскільки це моє самовираження. Він дає можливість повідомити людям, яка людина перед ними, навіть не розмовляючи. 

На Андрії: спортивний костюм Ksenia Schnaider Спортивні костюми Ksenia Schnaider На Джеффрі: спортивний костюм Ksenia Schnaider

Про концерт: наскільки складно організувати концерт саме на велотреку?

Андрій: Чесно? Складно. Наш концерт - перший в історії України на Київському велотреку. Це дуже особлива локація в самому історичному центрі Києва, і зробити тут шоу - це суперкруто і відповідально. Але, звичайно, було багато труднощів. Ми будували сцену з нуля, завозили всю техніку, світло, звук, думали, як організувати простір, щоб не порушувати геометрію і сам вайб локації. В нас дуже велика і професійна команда, яка займається цими питаннями. Більше 150 людей працює над концертом.

Джеффрі: Нам здається, що немає більш ідеального майданчика для проведення нашого шоу ROAD, ніж Київський велотрек. Це молодіжна Мека, місце з історією і характером, яке розкриється по-новому, коли зазвучить нашими треками. 

Андрій: Підготовка триває уже декілька місяців. Ми використаємо інноваційні лазерні системи, масштабні світлові рішення. В центрі сцени буде екран, шириною 18 метрів, а сцена повторить силует самого велотреку. Кожен наш глядач опиниться у центрі нашого шоу.

На Андрії: водолазка THEO На Джеффрі: водолазка THEO

Поділіться планами до кінця 2021 року?

Андрій: Попереду на нас чекає знову ж таки робота, вже над новим матеріалом, ми не збираємось зупинятися на досягнутому. Ще трохи дамо насолодитись треками з альбому ROAD і потім представимо нові пісні… В нас є думки щодо декількох фітів з іншими артистами, з деякими вже навіть це обговорюємо. 

Джеффрі: Сьогодні у нас особливий день - перше сольне шоу у Києві, на Київському велотреку. Ми готові віддаватись на шоу, як завжди, на 100 %. Чекаємо кожного. А вже після ми їдемо в тур містами України. Виступимо з нашим шоу у Львові, Тернополі, Харкові, Одесі та Дніпрі. Це будуть дуже гарячі зустрічі.

 

Стиліст: Ліза Джи

Ґрумінг: Сніжана Коновалова

Продюсер: Діана Мельникова

 

Читайте також:

Ресторатор Михайло Кацурін випустив свій перший музичний альбом

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).