InMode – інноваційна методика боротьби з зайвими сантиметрами, у яку закохані Кім Кардаш'ян та Емма Робертс

ПОДЕЛИТЬСЯ
Розповідає пластичний хірург Андрій Гриценко
ПОДЕЛИТЬСЯ

Естетична медицина продовжує свій стрімкий розвиток. Щодня з'являються процедури, здатні покращити зовнішній стан обличчя та тіла. Про єдине ефективне безопераційне рішення у боротьбі із зайвими жировими відкладеннями та обвислою шкірою розповів лікар — пластичний хірург Grace Clinic, член USAPS (Ukrainian Society of Aesthetic Plastic Surgeons) Андрій Гриценко.

Бодіконтуринг BodyTite – це інноваційна технологія, яка вперше поєднала радіочастотну ліпосакцію з ліфтингом (підтяжкою) шкіри. "Завдяки цьому методу ми працюємо з невеликими та важкодоступними ділянками тіла, які погано піддаються косметології та мають свої недоліки при хірургічному втручанні", — розповідає Андрій Гриценко.

Бодіконтуринг проводиться на високотехнологічній інноваційній системі InMode, схваленій FDA — Управлінням санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (США).

Історія

Засновником Facelift та BodyTite є Стівен Малхолланд — канадський хірург та вчений, який має досвід пластики та реконструктивної хірургії. Він вважається експертом у пластичній хірургії. Саме він розробив та запатентував технологію розщеплення жирових накопичень під впливом високочастотних радіохвиль.

Також Стівен Малхолланд — особистий лікар родини Кардаш'ян та багатьох інших голлівудських зірок. Знаменитості, які у різний час вибрали InMode: Кім та Кортні Кардаш'ян, Брітні Спірс, Емма Робертс, Кріссі Тейген, Сінтія Бейлі, Шей Мітчел, Пола Абдул, Ембер Роуз.

Як працює InMode?

Розщеплення жирових накопичень відбувається під впливом високочастотних радіохвиль. Спеціальна насадка з двома електродами подає RF-імпульси в зону корекції. Внутрішній електрод через крихітний прокол вводиться під шкіру, зовнішній залишається на поверхні шкіри. Таким чином і забезпечується комплексний вплив: жирова клітковина руйнується одночасно зі скороченням шкіри, що зумовлює ефект ліфтингу. Іншими словами, доки внутрішній електрод руйнує жирові клітини, зовнішній скорочує та підтягує шкіру.

Внутрішній електрод BodyTite – тонка порожня канюля з тупим наконечником, яка просто розсуває тканини, нічого не ушкоджуючи. За допомогою зовнішнього електрода відбувається інтенсивне скорочення шкіри. У насадку вбудовано інфрачервоний термометр, який дозволяє виключити можливість опіків.

Після традиційної ліпосакції зона в області, що обробляється, обвисає, що створює пацієнту додаткові естетичні проблеми. Особливо високим такий ризик є у пацієнтів з нееластичними тканинами та старше 35 років. Запропонована методика виключає такі ризики. Нагрівання шкіри забезпечує її природний ліфт. Поверхня проблемної області залишається ідеально рівною та гладкою.

Апарат Body Tite дозволяє проводити одночасно (або окремо) такі малоінвазивні процедури: бодіконтуринг (насадка BodyTite), радіочастотний фейсконтуринг (насадки FaceTite та AccuTite).

Кому підійде InMode?

Процедура не тільки руйнує та усуває жир, але й стимулює вироблення колагену (білка, відповідального за збереження молодості, пружності та еластичності шкіри). В результаті шкіра над поверхнею, де проводилася процедура, стає більш пружною та тонізованою. Використовувати обладнання Body Tite можна на будь-яких, зокрема особливо делікатних, зонах: інтимних, грудях, сідницях, декольте, підборідді, лобі, щоках і шиї. Для кожної області створено спеціальні канюлі, які відрізняються між собою не лише режимом використання, а й діаметром.

Показання:

  • Наявність жирових відкладень у різних зонах тіла та обличчя
  • В'ялість шкіри (втрата еластичності, тонусу та тургору шкіри)
  • Целюліт
  • Розтяжки

Реабілітація та відновлення

Важливо відзначити безпеку процедури та короткий реабілітаційний період. У зоні впливу радіочастотної ліпосакції можуть з'явитися невеликі синці та набряки (до двох тижнів). Протягом 2-3 днів можуть спостерігатися незначні болючі відчуття. Важливою перевагою ліпосакції BodyTite є можливість не змінювати після процедури звичний ритм життя.

Ефект від BodyTite одразу помітний, проте остаточний результат з'являється як мінімум через 2,5-3 місяці та продовжує наростати до 1 року.

Читайте також:  Жіноче здоров'я під час війни: Як допомогти організму в стресі

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).