A Couture Gesture: 3 оновлені продукти Dior, які має спробувати кожен б’ютіголик

Новости
01.02.2023
ТЕКСТ: Єлизавета Бабец
ПОДЕЛИТЬСЯ
Нові формули бестселерів бренду
ПОДЕЛИТЬСЯ

Оновлення косметички – завжди приємний ритуал. Сьогодні редакція L`Officiel Online зібрала три нових б’юті-продукти Dior, які заслуговують вашої уваги. Цього сезону бренд представляє оновлені формули своїх бестселерів, а ми – додаємо їх до свого wish list.

Антиейдж сироватка Capture Totale Le Sérum

Культова сироватка Capture Totale отримує ще більш ефективну формулу. До вмісту засобу Dior додають суперактивну  ферментовану лонгозу й екстракт тосканського ірису, які активують потенціал молодості клітин й оновлюють шкіру.

В основі антивікової дії лонгозі, ефективність якої Dior вивчають вже протягом 30 років, 85 молекул спрямованих на стовбурові клітини. Самі квітки Dior збирають посеред острову Мадагаскар, у власному саду, оточеному 11 000 місцевих рослин.

Сьогодні, завдяки високотехнологічному процесу подвійного капсулювання, розробки вчених Dior дозволяють лонгозі проникати до серця кожної клітини, навіть до дермо-епідермального шару, і діяти на материнськи клітини вже через 4 години.

Водночас екстракт тосканського ірису у складі Capture Totale Le Sérum створює на поверхні шкіри захисний щит від ультрафіолетових промінів і попереджує появу нових ознак старіння.

Оновленням формули сироватки Dior не обмежилися. Флакон засобу створений на 20% із переробленого скла та виробляється у Франції, на виробництві з мінімальними вуглецевими викидами.

Блиск для губ Dior Addict Lip Maximizer

Блиски Dior Addict Lip Maximizer мають величезну кількість прихильників серед б’ютіголиків. Вони комфортно відчуваються на губах, глибоко їх зволожують і не залишають липкої плівки. Нова формула засобу передбачає ще більший об’єм і довготривалість носіння.

Dior Addict Lip Maximizer обіцяє потрійні, миттєві та довготривалі переваги - надзвичайний блиск, оптимальне зволоження та тривалий ефект об'єму. І, мабуть, це одні з причин світового успіху продукту. Нова формула засобу збагачена гіалуроновою кислотою та олією вишні, що забезпечує інтенсивне насичення шкіри губ і той заповітний дзеркальний блиск.

Оновлені Dior Addict Lip Maximizer представлені в 31 відтінку, де кожен знайде свого фаворита. Обличчям рекламної кампанії продукту стала Аня Тейлор-Джой. «Кампанія Dior Addict Lip Maximizer надихає жінок сяяти та репрезентувати свою особистість без жодних кордонів», - розповідають Dior.

Аромат Miss Dior Blooming Bouquet

Протиотрута від сірості і галас радості після темних часів. Так у 1947 році Крістіан Діор описав аромат Miss Dior. З того часу парфум не раз зазнавав змін – від флакону до формули. Але його лейтмотив так і залишався життєрадісною вуаллю на тілі жінки. В оновленому ароматі Dior розповідає просту істину: любов – це букет. Букет Miss Dior Blooming Bouquet.

Аромат повен контрастів, де відкриття кожної ноти живе та рішуче. Miss Dior Blooming Bouquet розкривається з ошатних фруктових ароматів і дещо пікантного бергамоту. У серці аромату – дамаська роза та півонія, як символ пристрасного освідчення в коханні. Базові ноти Blooming Bouquet проявляються легким відтінком пачулі та мускусу на знак вишуканого та елегантного роману.

Читайте також: Красива простота: силуети 20-х у кутюрній колекції Dior весна — 2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).