Роберт Паттінсон став обличчям рекламної кампанії парфуму Dior Homme Sport

ПОДЕЛИТЬСЯ
“Кожен герой має свою історію”
ПОДЕЛИТЬСЯ

Роберт Паттінсон став зіркою нової рекламної кампанії парфуму Dior Homme Sport. Амбасадор французького дому моди представляє новий аромат, який поєднує свіжу та пряму деревну ноти з потужною, таємничою ноткою ладану.

Паттінсон — обличчя аромату Dior Homme вже десятиліття, адже розпочав співпрацю з брендом у 2013. Цього разу Роберт готовий показати свою ще небачену сторону без сценарію. У новій рекламній кампанії він розповідає про те, як розпочав свою акторську кар’єру. Також амбасадор бренду ділиться своєю любов’ю до Нью-Йорка — особливого міста, де інтеракція з людьми повна ентузіазму.

Дружба Dior та актора є довгою: раніше Роберт Паттінсон з’являвся в кампаніях модного будинку в сезонах осінь-зима 2016/2017 та весна-літо 2017. До того ж амбасадор бренду часто відвідує покази Dior. Цього року Паттінсон став обличчям колекції Dior Men весна-літо 2023, де продемонстрував класичні костюми та спортивний одяг авторства Кіма Джонса.

Читайте також: A Couture Gesture: 3 оновлені продукти Dior, які має спробувати кожен б’ютіголик

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).