Moroccanoil стали офіційним партнером Евробачення – 2019 у Тель-Авіві

ПОДЕЛИТЬСЯ
Образи для талановитих виконавців
ПОДЕЛИТЬСЯ

14 травня Moroccanoil, світовий лідер у сфері масел по догляду за волоссям, з гордістю оголосив про партнерство з пісенним конкурсом Eurovision 2019 в Тель-Авіві в якості ексклюзивного спонсора.

У 64-му Євробаченні беруть участь конкурсанти з більш ніж 40 країн Європи, а також Австралії. Амбассадор Moroccanoil Антоніо Коррал Калеро створює чудові іміджі для кожного з конкурсанті.

"Кожна країна є унікальною і має індивідуальний світ, але є одна спільна риса між ними,яка полягає в тому, що вони точно знають, чого вони хочуть. Moroccanoil тут для того, щоб розширити їх можливості і додати дотик  до їх стилю, щоб вони відчували себе впевненими, перш ніж вийти на сцену", говорить Калеро. "Загальна ідея - міські люди, змішані з сучасним, свіжим поглядом. Ми бачимо багато модних образів, які визначатимуть тенденції, які ми побачимо на подіумах у найближчому майбутньому".

Калеро акцентує дві основні тенденції волосся в цьому році: незмінний класичний стиль і фешен, а також вулична готика.

Зоряні продукти, що використовуються для створення класичних стилів, включають Догляд Moroccanoil Treatment, Сухий Шампунь, Мусс для Обєму і Блиск  для досягнення м'яких, пружних і об'ємних локонів.

Для вуличного готичного стилю, використали Текстурну Глину,Текстурний Спрей, Крем для Формування локонів і Сяючий Лак для Волосся, для досягнення гранжевої і текстурної стилістики.

Більш детальну інформацію про спонсорську підтримку Moroccanoil в Євробаченні можна знайти на сайті.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).