4 легких вкладання на весну

ПОДЕЛИТЬСЯ
Просте завершення образу
ПОДЕЛИТЬСЯ

Весною хочеться все частіше експериментувати з власним образом. Якщо фарбування чи оновлення довжини викликає легкий мандраж (або навіть паніку), спробуйте опанувати трендові зачіски. Вони допоможуть урізноманітнити ваш стиль, не вдаючись до радикальних змін. Цього сезону редакція надихається образами знаменитостей і б’юті-інфлюенсерів у пошуку ідеального владання.

Крабики

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Не важливо, ваше волосся коротке чи довге, рідке чи густе, зручніше аксесуару, ніж заколка-краб, знайти просто неможливо. Тренд, який здавався ситуативним, став повсякденною потребою для багатьох б’ютіголиків. Створити зачіску разом з крабиком можна без нагрівальних засобів, що є ще однією перевагою такого вкладання. До того ж, бренди представляють заколки різних кольорів, принтів і фактур, тож такий аксесуар легко вписати в будь-який образ.

Низький пучок

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Здається, вкласти волосся в низький пучок – ціле мистецтво. Однією з причин неохайності зачіски стають baby hair, які псують загальний вигляд вкладання. Короткі локони можна вкласти за допомогою лаку для волосся. Аби зберегти природню текстуру пасм, засіб для укладки варто наносити спочатку на невелику щітку (наприклад, для вій чи брів), а потім розподілити по пробору та контурам зачіски.

"Азійський" пучок

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

"Азійський" пучок – стильно, зручно та небанально. Зачіска додає образу зухвалої сміливості, а особливо вдало таке вкладання дивиться разом зі шкіряними костюмами, джинсами на низькій посадці та топами в стилі 90-х. Пучок в азіатському стилі часто можна помітити на Беллі Гадід, Кендалл Дженнер та інших інфлюенсерах.

Пов’язка

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Greasy hair більше не проблема, коли попереду важлива зустріч, а миття локонів заплановане лише на завтра. Останній TikTok-тренд – пов’язка на голову. Давно забутий прийом 60-х, який обожнювала улюблениця Альфреда Хітчкока Бріджит Бардо, повернувся в наші образи. Підбирайте пов’язку під колір волосся, комбінуйте з палітрою вашого луку чи обирайте яскраві варіанти для розставлення акцентів.

 

Читайте також: Як доглядати за віями та бровами після ламінування

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).