Брендинг, який працює, або як український бізнес створює свято

ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Брендинг – це один з найважливіших аспектів успішного бізнесу. Він допомагає компаніям визначати свою ідентичність, позиціонувати себе на ринку та знаходити свою цільову аудиторію. Про те, як побудувати бізнес, що працює на довгостроковий успіх, ми розпитали засновниць українського бренда SHEVCHENKO.

Брендинг допомагає компанії відрізнятися від конкурентів, створює відчуття ідентичності та довіри серед споживачів. Коли компанія має сильний бренд, вона здатна залучати нових клієнтів, утримувати існуючих та збільшувати свою репутацію на ринку. Брендинг також допомагає визначити цінності компанії та спрямувати її діяльність для досягнення поставлених цілей.

Особистість та голос бренду – це те, що є рушійною силою для вираження ідентичності та взаємодії з цільовою аудиторією.

SHEVCHENKO – це бренд українського високоякісного жіночого одягу, створений двома сестрами – Оленою та Світланою Шевченко, який спеціалізується на трикотажних виробах. Компанія має гарну репутацію на ринку, що не дивно, адже у речах, створених Оленою та Світланою Шевченко кожна клієнтка почувається особливою та впевненою в собі.

Напередодні свят SHEVCHENKO вирішили створити маленьку казку для своїх клієнтів та разом із замовленням додали трохи магії. Для чого? Задля дитячого щастя всередині дорослої людини, аби запалити маленький вогник, що з'являться від аромату святкового хвойного букету та подарунку від душі. Коли ж як не зараз треба підтримувати один одного та давати привід посміхатися від будь-якої дрібниці просто посеред дня.

«Ми з дитинства вірили в магію напередодні новорічних свят. В нашій родині була чарівна традиція прикрашати будинок під новорічні пісні, готувати запашне печиво та дарувати один одному невеличкі подарунки. Ми завжди робили власноруч новорічні прикраси і дарували батькам. Тому в цьому році вирішили розділити разом з клієнтами наш теплий дитячий спогад», – діляться засновниці бренду SHEVCHENKO, сестри Олена та Світлана Шевченко.

Бренд, який створює атмосферу та надає емоції разом зі своїм продуктом – це вже не про звичайний бізнес. Це, перш за все, про клієнтоорієнтованість. В наш час для клієнтів надзвичайно важливо бути не звичайною компанією, бо таких безліч на ринку, а бути другом. Клієнтоорієнтованість починається з першого особисто створеного макету одягу до отриманого замовлення, де продумана кожна деталь.

«Ми з сестрою особисто контролюємо кожен процес нашого виробництва, щоб і речі, і пакування, і спілкування клієнтів з менеджерами було на найвищому рівні. SHEVCHENKO – це 100% клієнтоорієнтований бренд, бо ми робимо все як для себе», – відверто пояснює Олена Шевченко.

Такі бренди, як SHEVCHENKO, надихають та доводять, що український бізнес неповторний. Нам є чим пишатись та популяризувати вітчизняне виробництво на міжнародній арені.

 

Сайт: shevchenko.fashion

Інстаграм: shevchenko.fashion

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).