Одягнутися як: королева невимушених образів Кейт Бланшетт

ПОДЕЛИТЬСЯ
Внутрішня легкість, хай то буде в образі з розкішною сукнею, чи строгим костюмом
ПОДЕЛИТЬСЯ

14 травня своє 55-річчя відзначає Кейт Бланшетт, дворазова лауреатка «Оскара» та чотириразова — премій «Золотий глобус» і BAFTA. Упродовж власної кар’єри вона стала відома як виняткова «акторка-хамелеон». Її майстерне вміння перевтілюватися в різнопланових персонажів — будь-то в розкішну персонажку Кетрін Гепберн з «Авіатора» чи суперлиходійку із коміксів Marvel Хелу — здобуло її світове визнання серед критиків і глядачів.

На червоних доріжках Кейт Бланшетт є не менш очікуваною гостею: протягом двох десятиліть вона демонструє розкішні, елегантні й самобутні образи. Інколи це надзвичайні максісукні Armani Privé, Louis Vuitton чи Dior, які кричать про розкішну голлівудську естетику, а нерідко — барвисті костюми з глибоким декольте, краваткою, масивними рукавами й бантами, зокрема від Alexander McQueen. У будь-якому з цих двох варіантів — Кейт Бланшетт виглядає невимушено, автентично й ефектно. Її повсякденним образам також властива витонченість і природність: у місті акторку можна побачити традиційно в протисонцевих окулярах, струмливих блузах, влучно скомбінованих речах та мінімалістичних костюмах. 

З дня нагоди 55-річчя Кейт Бланшетт ми зібрали 17 образів акторки, які надихнуть на створення таких же невимушених і елегантних ансамблів. 

Читайте також: Концентрована розкіш: 28 іконічних образів на червоній доріжці Канн.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).