10 цитат Кузьми Скрябіна, які змушують замислитися про минуле, теперішнє та майбутнє

Статьи
02.02.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Людина, яка назавжди залишиться в наших думках
ПОДЕЛИТЬСЯ

2 лютого 2015 року трагічно загинув український співак і соціальний діяч Кузьма Скрябін. У думках українців Кузьма назавжди залишиться тим воїном за свободу країни, яким він був свої недовгі 46 років. Сьогодні ми згадуємо найвлучніші цитати Скрябіна. Вони змушують замислитися нас про своє минуле та теперішнє, а також про те, які помилки варто не повторювати в майбутньому.

  • "Я не знаю визначення опорів, опір є, або його нема. Потрібно чинити опір, якщо тебе хочуть злизати, стерти з твоєї землі"

"Мене нервують люди, ті, що думають мало"

"Краще висушити одну дитячу сльозу, ніж пролити ріки крові"

Замість того, щоб враховувати чужі помилки, я повинен зробити свої власні

"Краще бути оптимістом, який нічого не знає, ніж загинатися і ростити собі горб від того, що навколо самi проблеми"

  • "Патріотичні пісні треба писати весь час, а не тоді, коли їх писати треба. Бо до того, як в країні таке сталося, ніхто їх не писав, а зараз всі стали такими патріотами — понадівали собі вишиванки і поналіплювали їх на машини. Їх ще "вишиватниками" називають. Начепив вишиванку — і вже думаєш, шо все помінялося. Та вишиванка має бути десь глибше, зашита мамою і татом…"

"Чим більше хочеш взяти від життя — тим менше воно хоче тобі дати"

Мій дім — єдине в світі місце, де мене люблять і чекають незалежно від того, хто я і скільки заробляю. Я ніколи не зраджу найближчих мені людей.

"Якщо у вас немає гармонії – то беріть гармонь і гармонуйте"

  • "Колись мені часто давали поради. Я не прислуховувався, бо був дурний. А тепер не прислуховуюсь, бо вже мудрий".

 

Читайте також: Проєкт GIDNA пропонує безоплатну психологічну допомогу жінкам, які пережили сексуальне насильство під час війни

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).