6 захопливих серіалів жовтня, яких ми чекаємо

Искусство
29.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Жахи, історичні драми та комедійні горори
ПОДЕЛИТЬСЯ

Наближення жовтня традиційно передбачає коротші дні, прохолодну погоду та нові серіальні прем'єри. Для любителів Гелловіну осінній місяць обіцяє бути багатим на горори, водночас нові драми й комедії стануть альтернативою жахам. Від футуристичних детективів, історичних шоу до телесеріалу з Кортні Кокс — ми зібрали найкращі серіали жовтня.

«Усе й зараз» (5 жовтня)

16-річна Мія прибула додому після тривалого перебування в лікарні через анорексію. Після свого повернення вона усвідомлює, що багато речей змінилося під час її відсутності. Поки Мія одужувала, однолітки та друзі отримували знання й досвід. Водночас дівчина бажає надолужити згаяне та складає список бажань. У головних ролях підліткової комедійної драми Софі Вайлд, Лорін Аюфо та Гаррі Кедбі.

«Наш прапор означає смерть» (5 жовтня)

Головний герой комедійного телесеріалу — аристократ Стід Боннет (Ріс Дарбі), який після кризи середнього віку вирішує стати піратом. Підопічні вирішують його вбити, адже він не відповідає їхньому баченню капітана. Коли їхній замах провалився, Стід вирішує здобути довіру команди. У другому сезоні колишнього аристократа чекають любовні перипетії з Чорною Бородою (Тайка Вайтіті).

«Падіння дому Ашерів» (12 жовтня)

У центрі сюжету готичного серіалу сім’я Ашерів, яка побудувала корумповану фармацевтичну імперію. Родерік і його сестра Меделін перетворили власну компанію на втілення багатства, привілеїв та влади. Династичні таємниці розкриваються, коли спадкоємці імперії помирають від рук загадкової жінки. Драматичний мінісеріал жахів заснований на творах Едгара Аллана По. Кріейтором виступив відомий режисер горорів Майк Фланаган («Привиди маєтку Блай», «Окулус»).

«Уроки хімії» (13 жовтня)

Головна героїня «Уроків хімії» була блискучою хімікинею, яка вимушено стала популярною телеведучою. Події серіалу розгортається довкола Елізабет Зотт (Брі Ларсон) — її мрія стати науковицею відкладена на потім через патріархальне суспільство. Після звільнення з лабораторії Зотт працює ведучою кулінарного шоу на телебаченні. Водночас її програма не лише про кулінарію, адже вона починає говорити про дещо більше, аніж рецепти. Режисеркою серіальної адаптації однойменної книжки Бонні Гармус стала Сара Адіна Сміт («У пошуках Аляски», «Кімната 104»).

«Сяюча долина»  (13 жовтня)

Одержима або в депресії — так себе описує письменниця Патріша Фелпс (Кортні Кокс), яка нещодавно переїхала в новий будинок. У молодості головна героїня написала бестселер, проте так і не створила наступного роману. Після переїзду в старовинний маєток Патріша починає бачити дивні речі, які більше ніхто не помічає. У другому сезоні комедійного горору її сім’я також починає розуміти, що в будинку відбуваються таємничі та містичні події. 

«Тіла» (19 жовтня)

Чотири детективи, чотири історичні періоди та одне вбивство. У Лондоні слідчі з різних епох розслідують справу, корені якої сягають понад 150 років. Злочин об’єднав здібного інспектора Гіллінґеда із 1890-х, детектива-сержанта Вайтмена з 1940-х, детективку-сержантку Хасан із 2010-х і Мейплвуд із постапокаліптичного 2050 року. Щоб врятувати майбутнє Британії, всі вони повинні розкрити містичне вбивство. Серіал із восьми епізодів заснований на однойменному графічному романі Сі Спенсера.

«Позолочене століття» (25 жовтня)

У Нью-Йорку 1880-х років представники «старих грошей» протистоять «новим грошам». Втім, із часом життя персонажів із різним бекґраундом переплітаються, а потреба в змінах стає явною. Другий сезон драми розпочнеться ранком Великодня, коли нувориш Берта Рассел кидає виклик старій системі. Кожен із героїв починає вести власну боротьбу — із профспілками, стереотипами та несправедливістю.

Читайте також: Кава з корицею – напій, корисний не лише щочетверга.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).