Як пройшла презентація штучного інтелекту Apple Intelligence та які нові можливості очікувати користувачам

ПОДЕЛИТЬСЯ
Текстовий пошук по фото, генерація емодзі тощо
ПОДЕЛИТЬСЯ

Apple провели презентацію штучного інтелекту Apple Intelligence (АI), створеного на базі можливостей власної компанії та OpenAI. Він стане доступним для користувачів в новій операційній системі iOS 18. Які головні можливості відкриє вбудований штучний інтелект для користувачів, розповідає L’Officiel Online.

«Ми раді представити нову главу в інноваціях Apple. Apple Intelligence змінить те, що користувачі можуть робити з нашими продуктами — і що наші продукти можуть робити для наших користувачів», — анонсував Тім Кук.

Редагування тексту

Apple Intelligence дозволить користувачам покращувати та спрощувати написання будь-яких типів тексту — від повідомлень у соціальних мережах до офіційних листів. Штучний інтелект перевірятиме написання слів та пропонуватиме продовжити речення самостійно. Функція Rewrite допоможе написати текст в різних стилях, наприклад, запрошення на вечірку чи діловий супроводжуючий лист.

Створення персоналізованих емодзі

Image Playground відкриє користувачам можливість редагувати фото в різних стилях: анімація, ескіз та ілюстрація. Ці зображення можна надіслати в застосунку «Повідомлення» або інших соціальних мережах. Функція Genmoji водночас дозволить створювати персоналізовані емодзі. Серед прикладів Apple — релаксуючий емодзі з огірками на очах та білка за DJ-мікшером.

Текстовий пошук фото та редагування зображень

Однією з найочікуваніших функцій став текстовий пошук зображень та відео в галереї. Так, користувачі зможуть швидше знаходити необхідні елементи за ключовими словами, а також створювати колекції разом з ними. У рамках презентації компанія навела такі приклади: «Майя катається на скейтборді в футболці тай-дай», «Кеті з наліпками на обличчі».

Також штучний інтелект дозволить користувачам прибирати небажані об’єкти на фото, наприклад, скупчення людей на фото.

Siri та Chat GPT

Siri отримає синхронізацію з Chat GPT, що відкриє можливість отримувати розгорнуті відповіді від ШІ без переходу на сторонні сервіси. Сама ж Siri отримала оновлений дизайн, який тепер має вигляд поля для введення повідомлень.

Крім того, уперше за історію існування iPad на планшетах з’явиться застосунок «Калькулятор». Також він підтримуватиме Apple Pencil, завдяки якому можна буде написати математичні формули.

Які девайси підтримуватиме iOS 18, iPad OS 18 та MacOS Sequoia поки що невідомо. За інформацією техно-видання The Verge, ними стануть смартфони від 15 Pro включно.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).