Активісти "Район #1" почали відновлювати Київщину. Розповідаємо, як до них долучитися

ПОДЕЛИТЬСЯ
Наразі організація налічує приблизно 200 волонтерів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Засновники благодійної організації "Район #1" почали активну роботу з  відновлення Київщини. Наразі команда займається відновленням міста Гостомель, яке зазнало великих руйнувань під час російської окупації.

"Район #1" заснував у 2018 році Андрій Титаренко з метою джентрифікації Рейтарської вулиці. На зібрані кошти від івентів під назвою Bloc party команда почала відновлення цього району в історичному Києві. Після російського вторгнення в Україну проєкт було вирішено трансформувати у благодійний фонд, метою якого стало відновлення та джентрифікація всієї України.

Наразі в команді організації близько 200 волонтерів, що допомагають відновлювати Гостомель. Першими проєктами стали дитячий садок № 17 “Веселка”, ліцей № 1 та ветеринарна клініка, що знаходиться на вул. Пушкінській. Також у селищі Озера теж почали відновлення дитячого садочка та гімназії.

Процес відновлення поступовий. Спочатку зачищають територію від сміття, потім консервують будівлі та лагодять дахи й вікна, щоб уникнути подальших руйнувань через погодні умови. Так, за два тижні існування проєкту команда встигла зібрати кошти та повністю законсервувала дитячий садок “Веселка”. Це стало одним із перших прикладів консервування будівлі у містах, що звільнені від окупації в Україні. 

Також команда почала відновлення Бородянки. 

Згодом до роботи долучаться архітектори, які зараз створюють проєкти під кожен об’єкт. Особливу увагу приділяють бомбосховищам — у майбутньому вони мають бути функціонуючими та гарантувати максимальну безпеку.

Команда волонтерів

Щоб долучитися до "Району #1" та стати волонтером проєкту, треба пройти реєстрацію через форму. Також можна доєднатися до групи в Telegram.

 

Якщо ви маєте змогу допомогти "Району #1" фінансово:

Поповнення картки UAH

4149510065533632

ОДЕРЖУВАЧ: ТІТАРЕНКО АНДРІЙ БОРИСОВИЧ

PayPal

[email protected]

PATREON

 

Читайте також:

Історія галереї Avangarden, яка стала ще одним гуманітарним штабом у Києві

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).