B Boutique Bar: повернення легенди

ПОДЕЛИТЬСЯ
11 травня культовий B Boutique Bar знову відкрив свої двері для старих друзів та мешканців столиці
ПОДЕЛИТЬСЯ

Заснований Сергієм Гусовським у 2008 році, бутік-бар Biancoro став улюбленим місцем для обіду або вечірнього коктейлювання в центрі Києва на вулиці Бассейній. У 2020 році заклад перейшов під керівництво команди Марії Жуковської, був ребрендовано та реконструйовано. Під час реновації в інтер'єрі були інтегровані ідеї італійського дизайнера Доменіко Арнальді, що створив фірмовий стиль простору ще наприкінці нульових.

З початку повномасштабної війни заклад припинив свою роботу. І сьогодні, через 2 роки, культовий B Boutique Bar знову відкрив свої двері завдяки колаборації Марії Жуковській з Наталією Листопад (Cartier Україна) та її чоловіком, бренд-шефом Сергієм Листопадом. Це другий заклад на рахунку подружжя: два роки тому вони разом із партнером відкрили на Липках кафе Cou Cou. В основі ідеї партнерства лежить простий постулат: «Києву потрібен «Б'янкоро» – як фрагмент нормального життя, опора, яскраві та приємні спогади з минулого».

З 2022 року на карті Києва з'явилося багато нових ресторанів, гастрономічні тренди також змінилися під впливом обставин місця та часу: «Всі пам'ятають, як тут було смачно! – ділиться бренд-шеф B Boutique Bar Сергій Листопад, – Але за два роки меню безнадійно застаріло. Ми зберегли популярні позиції, бестселери, але змінили подачу та освіжили смак».

Сергій представив авторське меню, додавши барв до смакової палітри: «Ми зберегли вектор до Середземноморської кухні, але додали нотки південносхідної Азії. Азіатські продукти чудово вписуються в меню європейського ресторану. У меню представлені перепілка, фарширована мусом з двох птахів з білими грибами, подана на гнізді з картоплі-фрі або стейк з язика з соусом фо-бо та овочами гриль».

Шеф-кухарем закладу став Іван Шрамко. У новому сезоні B Boutique Bar робить ставку на сніданки, відкриваючи двері для відвідувачів із 10 ранку. Ліниві вареники з вишневим киселем та повітряною сметаною або революційний сухий сніданок з бейбікруасанів з густим молоком та ягодами, а також класика у новому прочитанні – вибір за вами.

Коктейльна карта B Boutique Bar доповнена авторськими міксами, що послужить зайвим приводом зазирнути ввечері не тільки на той самий PornStar Martini або Boulevardier, але і спробувати нові коктейлі, що мають всі шанси стати культовими.

Згідно задуму Наталії Листопад, дизайнери освіжили відомий білий інтер'єр повітряними фалдами і балдахінами – алюзія на приморський курорт і спроба знайти безтурботність серед великого міста. На терасі розбитий сад пряних трав, щоб гості могли насолоджуватися ароматами природи у спекотні дні.

Середземноморська легкість доповнена вітринами із предметами art de vivre від провідних французьких та італійських мануфактур. У партнерстві з Мandarin Maison у B Boutique Bar відкрито експозицію порцеляни, кришталю та столового срібла.

B Boutique Bar працює щодня з 10 до 22 години.

Слідкуйте за оновленнями в Instagram @b_boutiquebar.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).