5 кращих фільмів з Керрі Вашингтон

Новини
31.01.2023
ТЕКСТ: Володимир Мотричук
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні американська акторка Керрі Вашингтон святкує свій 46-й день народження. Народившись у Нью-Йорку в сім’ї професора та брокера, свою юність вона провела в молодіжному театрі. У 1994 році акторка  виграла національну програму YoungArts, яка підтримує креативну молодь США, та в тому ж 94-му зіграла свою першу роль в телефільмі американської телевізійної мережі ABC. 

На початку 2000-х Вашингтон поступово почала розвивати свій акторський шлях, і вже в 2000-му році отримала премію “Незалежний дух” за найкращу жіночу роль у фільмі ”Ліфт”, а потім кілька років пропрацювала в американських незалежних кінострічках.

 Славу акторці приніс фільм “Фантастична четвірка” режисера Тіма Сторі, який спеціально для Керрі переробив героїню стрічкиСьогодні редакція L`Officiel порадить вам 5 найкращих фільмів Керрі Вашингтон

 

“Джанґо вільний”, 2012, реж. Квентін Тарантіно

 

У цій стрічці Керрі грає Брумгільду - дружину темношкірого раба, якого звільнив з рабства мисливець за головами Кінг Шульц. Джанґо, звільнений з полону темношкірий раб, попри все бажає звільнити свою дружину Брумгільду, яка була загнана в рабство до жорстокого власника, що влаштовує показові бої між темношкірими. Звільнений герой потрапляє в різні небезпечні ситуації на межі між життям та смертю. У стрічці порушуються такі теми, як боротьба за права темношкірих, справжнє кохання та честь. Цю стрічку вважають однією з “найкасовіших” серед робіт Тарантіно.

 

“Американський син”, 2019, реж. Кенні Леон

У штормову ніч в один із поліцейських відділків міста Майямі приходить жінка, що шукає свого сина, який раптово зник напередодні. Керрі Вашингтон, яка у цій стрічці грає роль мами загубленого підлітка, своєю героїнею розкриває проблеми розлучених пар, які виховують бірасових дітей у соціумі, де їх не приймають. У фільмі показані життєві перипетії розлучених пар, проблем виховання дітей та міжрасової дискримінації. Цю стрічку можна переглянути на Netflix.

 

 

“Школа добра і зла”, 2022, реж. Пол Файг

Фільм знятий за однойменним романом американського письменника Сомана Чаймані. У цій фантастичній історії акторка грає професорку Школи Добра та Зла - директорку Школи Добра Клариссу Довей. Саме в цій школі навчаються майбутні герої казок та фільмів: принци та принцеси, відьми та відьмаки, феї та великани. Головні героїні фільму, дві маленькі подружки, потрапляють у непритаманне кожній середовище, де маленька принцеса опиняється у Школі Зла, а майбутня відьмочка - у Школі Добра. Ця стрічка розкриває вічні питання співіснування добра, зла і справжньої дружби.

“Усюди жевріють пожежі”, 2020, Hello Sunshine&ABC Signature Studios

Невеликий драматичний серіал, заснований на однойменному романі Селести Інг, розкриває питання конкуренції та проблем дорослих через призму дитячих аспектів. В односезонному серіалі Керрі Вашингтон зіграла головну героїню - свободолюбиву художницю Мію Уоррен, що переїхала до невеликого містечка, яка спочатку стає подружкою примірної та заможної Елен Річардсон, а після - головним ворогом через внутрішнє непорозуміння дітей обох жінок.

 

“Скандал”, 2012–2018 рр., ABC Signature Studios

 

У цьому американському драматичному серіалі жанру політичної драми Керрі Вашингтон грала головну роль упродовж усіх 6 сезонів. Її героїня - успішна антикризова менеджерка, у минулому керівниця пресцентру Білого дому. Олівія Поуп, героїня “Скандалу” вирішує проблеми своїх багатих клієнтів, які часто наближені до того ж Білого дому. Особливо варто відмітити стилізацію Вашингтон: її персонаж приваблював глянцеві видання, які під час виходу серіалу робили щотижневі огляди стилю Поуп.

Читайте також: Книжка “Ukraїнер зсередини” очолила топ продажів на Amazon

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).