Born in Ukraine: 4 українські бренди, які ми додали в свій wish list цього травня

ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

У травні ми традиційно публікуємо нову частину щомісячної добірки Born in Ukraine, яка має на меті знайомити читачів з українськими брендами. Протягом більш, ніж року, з моменту заснування рубрики редакція L’Officiel Online познайомилася з багатьма компаніями, які мають силу працювати в складних реаліях, продовжуючи створювати красу та ділитися нею з оточуючими.

L'Officiel Online планує і надалі розповідати про якісні продукти, які виробляються на території нашої держави попри загрозу постійних обстрілів і ракетних ударів. Нижче ми зібрали чотири українські бренди, речі та продукти від яких ми додали в свій wish list.

Khrystyna Rachytska

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Заснований у 2016 році, бренд етновбрання Khrystyna Rachytska пропонує унікальні вироби ручної роботи та прагне донести знахідки українського мистецтва до широкого кола глядачів через вбрання та вишивку. Аби показати, що український національний одяг є невичерпним джерелом творчості. Це любов, традиція, духовність роду та приналежність до нього. Увага до деталей, висока якість виробів привертають увагу пошановувачів глибоких змістів та цінностей.

Презентуючи ексклюзивну колекцію зйомних вишитих комірців та манжетів, Khrystyna Rachytska демонструє, що українська ідентичність може виражатися не лише через традиційну вишиту сорочку, а й через стильні аксесуари. Ці елегантні аксесуари чудово доповнюють кожен образ, нагадуючи про красу та багатство української культури, виражаючи вишуканість та індивідуальність кожного, хто їх обирає.

Після Другої світової війни, люди одягали все, що вціліло від вишитої сорочки, члени родини ділили між собою елементи, які залишились. Частіше це були саме манжети, які одягались поверх звичайних сорочок та кріпились на кнопки. Звідси пішли маніжки, коміри, манжети.

До того ж, суспільні діячі України, які нині виїжджають за кордон, беручи участь у міжнародних заходах з суворим дрес-кодом, одягають зйомні комірці, манжети та брошки, демонструючи свою національну ідентичність.

ROSABELLA

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

ROSABELLA — інноваційна рослинна космецевтика, народжена в Україні та створена професіоналами у сфері косметології та косметичної хімії за європейськими стандартами якості.

Місія бренду — допомагати проживати своє краще життя в гармонії зі своїм тілом, зберігати красу на довгі роки без насилля над собою. Слоган ROSABELLA — «розмовляє мовою шкіри», адже розумні формули бренду поважають її потреби та впевнено ведуть до мети. Саме тому головна фішка бренду - передові потужні та багатогранні склади, що майже не мають аналогів в Україні та світі в своєму ціновому сегменті.

Так описує концепцію бренду засновниця, косметолог Анжеліка Салабаш: «Я вважаю, що справжня краса неможлива без здоров'я. То ж ROSABELLA створена не для швидких суто візуальних покращень, а для комплексної зміни найважливіших показників стану шкіри та волосся. Це, наприклад, рівень зволоженості, цілісність та однорідність структур, ліпідний бар'єр та мікробіом тощо. Тобто це продукти, які роблять нас не тільки красивішими, а насамперед здоровішими».

Також бренд підтримує соціальні та благодійні ініціативи та з перших днів вторгнення бере активну участь в підтримці війська. Звітами команда ROSABELLA ділиться на своїй сторінці в інстаграмі.

KNOTKNOT

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український бренд KNOTKNOT створений у 2023 році та спеціалізується на в'язаних речах ручної роботи, фокусуючись на виняткових матеріалах та максималістичному підході до дизайну, а також поєднанні традиційних технік із сучасними технологіями, створює ідеальні вʼязані речі. KNOTKNOT бере за основу технологію ажурної в’язки, зробивши акцент на ручній роботі та деталях.

У колекціях бренду KNOTKNOT, які виходять як у сезон, так і додатковими ексклюзивними та лімітованими дропами, прердставлені в’язані сукні, топи, брюки та спідниці.

LUVR

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

LUVR — on-demand бренд, народжений в Україні в 2021 році. Наївний, місцями інфантильний, веселий, яскравий, дружній, сентиментальний, пастельний, люблячий. ДНК бренду є бестселери з бавовни та льону, декоровані рюшами та представлені у соковитих яскравих кольорах. Любов до деталей, ретельний відбір тканини для виробів, дружнє комʼюніті з однодумців — невідʼємна частина щоденної праці команди LUVR.

Ціллю створення та існування бренду було бажання підкреслити красу і жіночність кожної з дівчат саме вдома. Коли багато хто з нас забуває, як важливо оточувати себе красою і естетикою, почувати себе Мона Лізою, навіть якщо немає глядачів. Для себе, для свого внутрішнього комфорту, через любов до себе.

Бренд відшиває всі вироби за замовленнями, аби мінімізувати залишки, росходи тканини і фурнітури. Всі колекції відшиваються в обмеженій кількості і завжди sold out незадовго після випуску колекції. Це також допомагає завжди оновлювати асортимент і робити речі більш унікальними для споживачів.

LUVR з першого дня війни займався відшивом розгрузок і бронежилетів для підрозділів на гарячих напрямках і постійно приймає участь у зборах, що є наразі невідʼємною частиною роботи будь-якого бізнесу в Україні, - на думку засновниці і дизайнерки бренду.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).