У Києві та Львові пройде кінофестиваль «Нова українська хвиля»

ПОДЕЛИТЬСЯ
Українські фільми, зняті після 2014 року, що створили культурний феномен
ПОДЕЛИТЬСЯ

19 травня у Києві та Львові розпочнеться кінофестиваль «Нова українська хвиля» від «Планети Кіно» та Gogol.Media. 

На фестивалі покажуть українські фільми, зняті після 2014 року. Програму поділили на дві секції. Перша, «Кіно наших днів», присвячена соціальній тематиці. Серед фільмів — «Плем’я» Мирослава Слабошпицького, «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча, «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової та «Стоп-Земля» Катерини Горностай.

У секції «Люди війни» показуватимуть «Черкаси» Тимура Ященка, «Додому» Нарімана Алієва, «Погані дороги» Наталії Ворожбит і «Атлантиду» Валентина Васяновича.

Після показу кожного фільму відбуватиметься обговорення стрічки у форматі офлайн-подкасту. Модеруватимуть зустрічі співзасновники Gogol.Media та подкасту про літературу «Вуса Гоголя» Вадим Кириленко та Микита Рибаков, а також кінокритики Ігор Кромф та Станіслав Тарасенко. Гостями офлайн-подкасту стануть режисери й актори представлених картин.

«Під час війни кінотеатри знаходяться у дуже важкій ситуації, передусім через постійні повітряні тривоги, через які ми перериваємо показ фільму та евакуюємо наших гостей. І можливо, що війна не найкращий час для івентів, однак ми віримо, що культура — це один зі стовпів, на які спирається наша національна ідентичність, тому чим більше культурних подій, тим сильнішими ми стаємо! Саме тому ми вирішили організувати кінофестиваль, щоб привернути увагу до найкращих картин нової хвилі», — Толік Козловський, маркетинг-директор «Планети Кіно».

Покази проходитимуть у кінотеатрах «Планета Кіно». У Києві фестиваль триватиме з 26 по 29 травня, у Львові — з 19 по 22 травня.

 

Програма фестивалю та квитки — за посиланням.

 

Читайте також:

Фільм Сергія Параджанова "Тіні забутих предків" покажуть у кінотеатрах України у відреставрованому варіанті

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
17.05.2024
Marc-Antoine Barrois
Аромат для жінок і чоловіків Tilia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).