Фільтр-кава: 3 способи приготувати модний напій вдома

ПОДЕЛИТЬСЯ
Замість американо
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сонячний ранок, дещо сонний настрій, ви заходите до вашої улюбленої кав’ярні, замовляєте, як завжди, запашний американо, а бариста, бадьоро посміхаючись, пропонує вам замість нього фільтр-каву. Пропонуємо вам не лише погодитися скуштувати цей напій, долаючи збентеження та сумніви, а ще й разом із магазином Promenu розібратися в тому, що ж це за тренд такий на фільтр-каву, в чому її переваги та як її готувати вдома.

Назва “фільтр-кава” походить від способу її приготування. Головний герой рецептів такого напою — фільтр, здебільшого паперовий, але ще буває тканинний та металевий. В нього засипається невелика кількість меленої кави та заливається окропом. Крапельки гарячої води проходять крізь каву та фільтр, й ми отримуємо натуральний, чистий, міцний напій без зайвого присмаку. Поступовий, неквапливий процес заварювання дозволяє повністю розкрити найтонші нотки смаку мелених зерен.

Одна з найголовніших переваг фільтр-кави — простота у приготуванні. Вам не обов’язково мати вдома професійні кавомашини, можна не мучитися з туркою, а просто придбати кавові фільтри й насолоджуватися улюбленим напоєм. Звісно, зі спеціальними аксесуарами та технікою буде набагато легше, але цей спосіб приготування кави лише заохочує кавоманів до постійних експериментів.

Пропонуємо спробувати 3 способи приготування фільтр-кави:

  1. Крапельна кавоварка
  2. Колд-брю
  3. Пуровер

 

Якщо вдома ви не єдиний поціновувач ранкової порції міцної кави, Promenu радить придивитися до крапельних кавоварок німецького бренду Graef. Вони не лише повністю автоматично приготують ваш напій, а й відразу у великій кількості, щоб вистачило на декілька чашок. Щоб отримати повноцінне задоволення від кави, попередньо трошки змочіть фільтр у гарячій воді, щоб позбутися присмаку паперу, розправте його та вставте у спеціальний відсік кавоварки. Важливо використовувати каву середнього та грубого помелу, щоб вона не виходила занадто гіркою та водянистою.

Колд-брю — ще один спосіб повільного заварювання кави, що поступово набирає популярності. В цьому випадку ми маємо справу з холодною водою та набагато більшим часом приготування: від 12 до 24 годин. Насипаємо мелену каву в ємність, заливаємо прохолодною водою та настоюємо приблизно добу. Якщо у процесі фільтрації до готового напою потрапило трохи меленої кави, радимо процідити його ще раз крізь фільтр та насолоджуватися. Для шанувальників колд-брю обов’язково стане у пригоді спеціальна кавоварка KitchenAid.

Для тих, хто не хоче обтяжувати себе великою кількістю різноманітної побутової техніки на кухні, рекомендуємо спеціальний кавник Bodum Pour Over з фільтром. Для приготування ідеального бадьорого ранкового напою вам знадобиться мелена кава у співвідношенні 6 г на 100 мл води та трохи терпіння.

Фільтр-кава, мабуть, найідеальніший спосіб заварювання кави в домашніх умовах. Легко, економно та неймовірно смачно. Ви повністю контролюєте процес та можете зробити авторський напій за всіма вашими уподобаннями. А щоб приготування кави було ще легшим, завітайте у Promenu, де ви знайдете всі необхідні аксесуари та кавоварки на будь-який смак зі знижками до 30%, включно до 3 листопада.

Promenu — мережа магазинів товарів для кухні та всього дому, яка налічує 15 точок по всій Україні та інтернет-магазин. Серед асортименту ви знайдете численні аксесуари, посуд, спеціальну техніку та власне саму каву від найвідоміших серед кавоманів брендів. 

Читайте также: Исследование: Употребление кофе снижает риск заболеваний. Среди них — диабет

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).