5 ромкомів з Дженніфер Лопес

ПОДЕЛИТЬСЯ
Birthday girl!
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні, 24 липня, Дженніфер Лопес святкує свій 54-й день народження. На честь цього ми вирішили згадати найкращі романтичні комедії за участі акторки, які доводять, що Джей Ло — королева цього жанру.

«Весільний галас» (2001)

Мері — організаторка весільних церемоній. Увесь свій час вона проводить зі щасливими парами, які ось-ось мають одружитися. Але на особисте життя в Мері не вистачає часу. Одного разу від нещасного випадку головну героїню рятує чоловік на ім’я Фред (Меттью Макконагі). Проводячи з ним чудову романтичну вечерю, наступного ранку Мері знайомиться з новими клієнтами — молодою парою Фредом та його заможною нареченою Френ.

«Давайте потанцюємо» (2004)

Аби кардинально змінити своє життя, достатньо лише одного кроку. У тайні від своєї дружини трудоголік та зразковий сім’янин Джон (Річард Гір) вирішує взяти уроки бальних танців. Про те, що паркет — це не місце для романтичних ігор, відразу говорить йому тренерка Віолла (Дженніфер Лопес). Пізніше дружина Джона вже ж дізнається про нове хоббі свого чоловіка, побачивши його на танцювальних змаганнях разом з партнеркою. Любовний трикутник чи просто хоббі — відповідь у фільмі «Давайте потанцюємо».

Monster in law (2005)

Дівчина на ім’я Веола, роль якої втілює Дженніфер Лопес, врешті-решт знаходить свій ідеал. Стосунки пари розвиваються доволі швидко, тож закохані вирішують зіграти весілля. Веола, яка довго чекала на свого ідеального партнера, не планує відступати перед труднощами. Навіть якщо ці труднощі — його мама (Джейн Фонда).

«Почни спочатку» (2018)

40-річній Майї постійно відмовляють з підвищенням. Не дивлячись на її трудові успіхи, керівництво обирає співробітників з дипломом, якого немає в головної героїні. Син кращої подруги Майї вирішує змінити ситуацію, розсилаючи її відредаговане резюме в найпрестижніші компанії. Героїня отримує нову роботу та, до того ж, знаходить своє кохання. Пізніше Має зрозуміє, що краще гірка правда, ніж солодка брехня. Як у роботі, так і в особистому житті.

«Вийду за тебе» (2021)

Напередодні виходу нового треку Merry Me співачка Кет дізнається про зраду свого коханого. Під час концерту головна героїня помічає в натовпі Чарлі — вчителя математики, який був змушений прийти на виступ через свою доньку Лу — та пропонує йому одружитися. Чи складеться щаслива історія кохання у пари з різних світів, дізнайтеся в фільмі «Вийду за тебе».

Читайте також: Культовий поцілунок на MTV VMA – 2003 міг виглядати інакше: подробиці від Дженніфер Лопес

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Louis Vuitton
Кавовий сет Monogram Flower Tile
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).