UKRAINEPRIDE представили арт-проєкт до Міжнародного дня проти гомофобії, біфобії й трансфобії

Искусство
16.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
З художником Данієлем Скрипником
ПОДЕЛИТЬСЯ

До Міжнародного дня проти гомофобії, біфобії й трансфобії, що відзначають 17 травня, організація UKRAINEPRIDE та український художник Данієль Скрипник, який є автором айдентики проєкту Ukraine Now and Forever, створили арт, що візуалізує перемогу демократичних цінностей над гомофобією. 

У роботі Скрипника уособленням гомофобії є темний російський воїн, що рухається у напрямку дискримінації та агресії. На стороні світла – ЛГБТ-військовий, який репрезентує людей вільного, незалежного, сильного суспільства. 

Сучасна Україна – це країна, де немає місця дискримінації. Зараз кожен, включно з ЛГБТ-спільнотою, бореться за європейські цінності, які не поділяють суспільство на гетеро чи гомо, а приймають і захищають кожного і кожну, незалежно від статі, сексуальної орієнтації, етнічності чи кольору шкіри. 

«Сьогодні протистояння добра та зла має різні форми. Ворог один, але він розповсюджує темряву різними шляхами, в тому числі й у вигляді гомофобії. Зараз не час для неї. Представники ЛГБТ-спільноти долучаються до ЗСУ, ТРО, найрізноманітнішого волонтерства, ведуть боротьбу в інформаційній війні, боронячи нашу державу і протистоячи темряві. Всі роблять те, що є їхньою місією. Ми – мистецтво. Транслюючи настрої, візуалізуючи емоції, ми намагаємось допомогти й показати, що всі люди рівні, що наша зброя має свій внесок та вагомість», – Данієль Скрипник, художник
01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
«Для нас це важливий день, тому що я та наша організація UKRAINEPRIDE щодня боремося з гомофобією та будь-якими її проявами. Я радий, що з кожним роком до наших активностей долучаються різні відомі українські особистості. Цього року це Данієль Скрипник, який створив спеціальну графічну роботу. Зараз надважливо об'єднуватися, робити спільні проєкти та перетворювати мистецтво у зброю. З її допомогою ми розбиваємо стереотипи, які росія так старанно насаджувала нам ще з часів СРСР», – Юрій Двіжон, режисер та співзасновник UKRAINEPRIDE.

 

Читайте також: 

Макс Барських на Billboard MusicCon закликав світову спільноту не звикати до війни в Україні

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).