Яка ви Барбі відповідно до знаку зодіаку?

ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Світ Барбіленду сповнений численних варіацій культової ляльки Барбі та, ба більше, кількох Кенів і навіть одного Аллана. Прем’єра пам’ятного фільму «Барбі» вже відбулася в Україні. Барбі може бути ким захоче, але яка ваша роль у рожевому світі відповідно до знаку зодіаку? Перед сеансом кіно дізнайтеся вашу роль у Барбіленді з допомогою зірок.

Козоріг (21 грудня – 19 січня): Барбі-адвокатка

Людей, народжених під цим знаком зодіаку, характеризують як амбітних, рішучих та цілеспрямованих. Шерон Руні, яка зіграла Барбі-адвокатку, чудово репрезентує ці риси козорогів. Представники знаку зодіаку схильні до суперечок, водночас їхня наполегливість дозволить допомогти вірним друзям у складній ситуації, зокрема в площині юрисдикції. Гострий розум і швидке вирішення загадок — прерогатива Барбі-адвокатки.

Водолій (20 січня – 17 лютого): Барбі-фізикиня

Водолії-інтелектуали з розвиненими аналітичними здібностями гармонійно підходять на роль Барбі з Нобелівською премією з фізики, яку в однойменній кінокартині зіграла Емма Маккі. Упродовж своєї історії лялька презентувала розширення горизонтів для жінок, зокрема в галузі науки. Креативне мислення водолія в поєднанні з нестандартністю відображається в Барбі-фізикині.

Риби (18 лютого – 19 березня): Барбі-письменниця

Риби, які вміло виявляють емпатію, стали б блискучими кандидатами на позицію письменниці-романістки в Барбіленді. Барбі-авторку в іграшковому світі зіграла Олександра Шіпп. Романтичні, духовні та небайдужі персони під цим знаком зодіаку володіють необхідним темпераментом, щоб створити всесвітньовідому новелу, скажімо, за мотивами країни Барбі.

Овен (20 березня – 19 квітня): Барбі-президентка

Овен — природжений лідер, хоч і часто імпульсивний та конкурентний. У Барбіленді ці риси виявляє Барбі-президентка, яку зіграла Ісса Рей. Героїня не нехтує увагою, демонструє сміливість і турботу про інших. Люди, народжені під цим знаковим зодіаком, люблять брати на себе відповідальність — це важлива риса для очільника Барбіленду.

Телець (20 квітня – 20 травня): Мідж

Тельці цінують комфортне та хороше життя, а також розуміють переваги матеріального — героїня Мідж, яка незабаром стане турботливою матір’ю, ілюструє ці характеристики. Вагітну ляльку зняли з продажу у 2003 році через контроверсії, які оточували іграшку. Однак терпляча та парадоксально вперта Мідж стала чудовою подругою Барбі.

Близнюки (21 травня – 20 червня): Барбі-дипломатка

Близнюків нерідко описують як розумних, допитливих людей, які швидко пристосовуються. Нікола Кохлан у ролі Барбі-дипломатки репрезентує розумних близнюків, які швидко мислять. Комунікабельний знак зодіаку обожнює спілкування, а тому чудово проявить себе в галузі дипломатії. Оригінальну Барбі-дипломатку створили за прототипом Джулі Бішоп, першої жінки-міністерки закордонних справ Австралії, яка відома своїм захопленням модою.

Рак (21 червня – 21 липня): Барбі-лікарка

У країні Барбі найкращу медичну допомогу зможе надати Барбі-лікарка, яка є турботливою та пристрасною. Поруч зі своїми пацієнтами знак зодіаку виявлятиме вірність і співчутливість. Ця героїня Барбіленду у виконанні Харі Неф за необхідності одразу допомогла Барбі, яка помітила незвичні події у своїй державі. Сентиментальні й волелюбні, раки підставлять своє плече, коли ви занедужаєте та зроблять все для вашого відновлення.

Лев (22 липня – 22 серпня): Барбі-русалка

Леви можуть показати прекрасні перфоманси та мають схильність до драматизму — це акценти персоналії, які притаманні синьоволосій Барбі-русалці у виконанні попзірки Дуа Ліпи. Комунікабельна героїня є єдиною Барбі-русалкою, яка прагне кар’єри та бажає вирізнятися. 

Діва (23 серпня – 22 вересня): Барбі-журналістка

Діви виявляють перфекціонізмом і дотримуються високих стандартів. Зовні напружений, цей знак зодіаку завжди демонструє скромність. Журналісти втілюють цю уважність, яка потрібна для творення досконалого продукту. Допитливу Барбі-журналістку, яка отримала Пулітцерівську премію, зіграла Ріта Ар’я. 

Терези (23 вересня – 22 жовтня): Кен

Кен у виконанні Раяна Гослінга швидко пристосується незалежно від того, які люди біля нього та де він перебуває. Така мімікрія нагадує терези, які уникають хаосу, що робить їх вельми спостережливими. У фільмі Кен чутливий до змін, однак виявляє зосередженість на потребах близької людини — Барбі.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада): загадкова Барбі

Скорпіони відомі сильним характером і мають магнетичну присутність, водночас за цими рисами може приховуватися темрява. У своїх пошуках істини Барбі звертається до загадкової героїні із розпатланим волоссям і слідами кольорового маркера у виконанні Кейт МакКіннон. Її зовнішній вигляд свідчить про безстрашність, характерну скорпіону, а довіра Барбі до персонажки — про дбайливість загадкової Барбі.

Стрілець (22 листопада – 20 грудня): Барбі

Стрільці — це авантюристи, які відомі спонтанністю та бажанням досліджувати. Саме стрілець втілює ці риси оригінальної Барбі, зіграну Марго Роббі, яка готова покинути звичне середовище та побачити реальний світ. Представники цього знаку не бояться висловити свою думку та розгадати небезпечну таємницю.

За матеріалом L'Officiel Paris.

Читайте також: Блиск і радість: DefineMe запускає парфуми Barbie.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).