Чому серія Liebherr Monolith змінить ваше уявлення про холодильники

ПОДЕЛИТЬСЯ
Про правильне зберігання продуктів
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ми не маємо часу щодня ходити у супермаркет і намагаємося споживати їжу екологічно й не збільшувати кількість відходів. Як, зберігаючи овочі, фрукти й готові страви в холодильнику, подовжити їх «життя», приємний зовнішній вигляд і смакові властивості? Розбираємося в цьому разом із німецькою компанією Liebherr. «Сучасна техніка має бути стильною, поєднуватися з інтер’єром та зберігати продукти якомога довше», — говорять спеціалісти Liebherr і наводять приклад — серію Monolith.

Передові технології зберігання продуктів

Помічали, як взимку тьмяніє шкіра? Найчастіше це трапляється через відсутність у раціоні вітамінів. У зимовий період зменшується кількість сезонних овочів та фруктів, а їхні імпортні замінники швидше псуються у холодильнику та втрачають свої смакові властивості через неправильне зберігання. Передова технологія BioFresh, якою оснащені холодильники Liebherr серії Monolith, забезпечує не тільки ефективну організацію простору внутрішньої камери, а й подовжує життя продуктів завдяки регульованій вологості та температурі трохи більше 0 °С. Це дозволяє продуктам залишатися свіжими у три рази довше, ніж у звичайних холодильниках. Усі контейнери обладнані телескопічними направляючими, завдяки чому закривання здійснюється м'яко, а щоденне використання стає практичним і безпечним. 

Зручність у використанні

На дверцятах холодильників розміщено полиці, які регулюються за висотою. Це дає змогу організувати внутрішній простір, виходячи з індивідуальних потреб. Наприклад, на дверцятах із легкістю може поміститися кількалітрова скляна пляшка чи висока карафа, що дуже зручно для зберігання свіжих морсів чи просто води з лимоном та м’ятою. Система PowerCooling забезпечує швидке й рівномірне охолодження продуктів завдяки циркуляції повітря не тільки усередині холодильної камери, але й на полицях дверцят, адже продукти цієї зони частіше контактують із теплим повітрям ззовні.

Зміна налаштувань у серії Monolith здійснюється за допомогою нового сенсорного керування InfinitySwipe. Це інтуїтивно зрозуміла панель, оснащена кольоровим дисплеєм, яка керується легкими дотиками одного пальця. А ще керувати приладами Liebherr можна дистанційно — за допомогою планшета або смартфона. Модуль SmartDeviceBox дозволяє отримувати повідомлення про стан приладу, дистанційно змінювати налаштування або активувати потрібні функції.

Помічали характерний застійний запах, коли відкриваєш холодильник? Він псує враження від використання приладу, а позбутися його не так вже й легко. Це змушує нас викидати продукти частіше, ніж того хотілося б. Інтегрований фільтр з активованим вугіллям FreshAir в холодильниках Liebherr запобігає появі сторонніх запахів і очищає вхідне повітря.

Продумане освітлення

Якщо ви віддаєте перевагу закупці продуктів, наприклад на тиждень, проблема заставленого холодильника хоча б раз, але стосувалася вас. Окрім відсутності легкого доступу до потрібного інгредієнту, всередині холодильника стає темно. Це негативно впливає на ваш особистий комфорт, а також на раціональне споживання, адже легко забути про якийсь продукт, якщо ви його не помічаєте. Liebherr знайшли вирішення цієї проблеми завдяки великому розміру внутрішньої камери холодильника та технології InfinityLight. Бічні стінки представляють собою повноцінні світлодіодні панелі зі зменшеним тепловиділенням.

Liebherr також попіклувалися і про питання чистої питної води, яка так потрібна зневодненій шкірі взимку. Інженери Liebherr забезпечили холодильні камери Monolith диспенсером для води. Він інтегрований у бічну стінку та стає помітним лише при використанні, тож пристрій вирізняється неймовірно пуристичним дизайном. А за якість води відповідає вбудована система фільтрації.

 

 Морозильні камери

Зберігати вітаміни та якісні властивості їжі можна і завдяки морозильним камерам, але для цього потрібна правильна заморозка. Технологія NoFrost заморожує продукти за допомогою циркуляції охолодженого повітря та відводить вологу, яка при цьому утворюється. Через це в морозильній камері ніколи не утворюється лід, а заморожені продукти не покриваються шаром інею. Крім того, завдяки функції NoFrost розморожувати морозильну камеру більше немає необхідності.

Лід все ж таки з’явиться у морозильній камері, але лише якщо ви того забажаєте. В холодильниках із серії Monolith для нього є спеціальній відсік. Тому вечірці — бути!

Дизайн 

У часи, коли люди споживають так багато візуального шуму, дім має залишатися місцем для спокою та відпочинку. Саме тому холодильники з серії Monolith виконані в мінімалістичному стилі. Вбудовуючись у меблі, вони зливаються з інтер’єром кухні та стають з нею єдиним цілим. Холодильники виконано з високоякісної нержавіючої сталі як у внутрішньому просторі (стінки, стеля, обрамлення полиць), так і зовні. Назва лінійки Monolith не випадкова: своїм виглядом техніка дійсно створює відчуття цілісності й монументальності. 

Дизайн холодильників був відзначений престижними нагородами Design Award Reddot, IF Product Design и Interior Design Award. Liebherr доводять, що холодильник може бути частиною щоденною рутини й об’єктом дизайну одночасно. Де найкраще демонструвати свій смак і почуття стилю як не на кухні, самісінькому серці будь-якого дому? По-німецьки стриманий і в міру брутальний, холодильник Monolith стане виразним акцентом, що привертає захоплені погляди гостей.

 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).