Що таке ініціатива Spend With Ukraine

ПОДЕЛИТЬСЯ
Добірка інноваційних продуктів та послуг
ПОДЕЛИТЬСЯ

Україна – це батьківщина великої кількості чудових продуктів, які використовуються по всьому світу. Такі компанії, як Grammarly, Petcube, Preply та багато інших, які полегшують повсякденне життя багатьох людей, фактично є українськими бізнесами. Під час війни команди цих компаній підтримують опір, але вони також потребують підтримки світу для своєї роботи.

Нещодавно Володимир Зеленський зробив пост у своєму Instagram про цей проєкт і попросив світ підтримувати та купувати українські бренди.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Ініціативу Spend With Ukraine було започатковано для того, щоб поширювати інформацію про всі визначні продукти, створені українцями, що продовжують працювати навіть попри війну. На вебсайті Spend With Ukraine представлено ​​добірку інноваційних продуктів та послуг з України, які доступні по всьому світу. Він пропонує уявлення про процвітаючу креативну економіку України, яка до війни захопила світ штурмом і зараз знаходиться в реальній небезпеці.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вебсайт розділено на 8 категорій: gadgets, productivity, education, creativity, lifestyle, fashion, home та services. Кожна група включає продукти, які для більшості людей у світі є дуже відомими, й вони навіть можуть здивуватись, дізнавшись, що їх насправді створили українці. Наприклад, Depositphotos, який ми всі використовуємо для пошуку стокових фотографій, також українська компанія.

«Армії виграють битви, але економіка виграє війни. Продуктові команди в Україні продовжують працювати під час обстрілів, переміщення та тиску. росія не може позбавити нас прагнення створювати та стимулювати позитивні зміни. Підтримка українського бізнесу – це підтримка економіки, яка наближає нас до перемоги», – ділиться думками про проєкт Андрій Клен, співзасновник O0 Design та засновник Spend With Ukraine.

За різними даними, ВВП України може скоротитися до 35% внаслідок російського вторгнення. І вже мільйони людей втратили роботу та бізнес. Ініціатива Spend With Ukraine хоче зробити свій внесок у вирішення цієї проблеми шляхом популяризації українського бізнесу. Засновники вважають, що купівля в українських компаній була б великим актом підтримки з боку світу, адже людям потрібно продовжувати працювати й творити навіть під час війни.

Такі подарунки, щоб познайомитися ближче з українськими брендами, вже отримали Шон Пенн, Бен Стіллер та Боно під час своїх нещодавніх поїздок Україною.

Даша Зарівна та Бен Стіллер Даша Зарівна та Шон Пенн

 

Читайте також:

Річ дня: Хустка Oliz із принтом київського слона-фонтана, якого демонтували задля встановлення Арки Дружби народів

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).