Як це було: святкування 4-ї річниці Асоціації Британського й міжнародного дизайну SBID Ukraine

Lifestyle
13.12.2019
12 грудня у Резиденції Посла Великої Британії відбувся урочистий прийом на честь четвертої річниці The Society of British and International Design в Україні.
ПОДЕЛИТЬСЯ

Асоціація Британського і Міжнародного Дизайну SBID — всесвітня організація, що акредитує професіоналів сфери дизайну, а також займається розвитком дизайнерів та архітекторів усього світу. Асоціація SBID в Україні успішно працює над впровадженням високих європейських стандартів та створенням позитивного іміджу України у світі.

Надзвичайна і Повноважна Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс привітала гостей заходу, відзначивши важливість співпраці британського та українського бізнесу, зокрема в галузі дизайну.

Пані Мелінда Сіммонс привітала переможців всесвітнього конкурсу SBID AWARDS 2019 Аллу й Тараса Коломойців, Архітектурно-дизайнерське бюро "Коломоєць-проект". Їхній проект Apartment with History став переможцем у категорії Residential Apartment Under £1M серед учасників з 46 країн світу.

Крім того, в рамках заходу ​відбулося нагородження Подяками учасників асоціації SBID,​які показали високий рівень майстерності та вийшли до фіналу SBID AWARDS 2019, а саме:​

 1. Ванда і Олег Дадабаєви, Design-Studio Da&Da з проектом Amber Fortuna Apartment

 2. Володимир Мусієнко, V.О.7. Design Studio з проектом Apartment Botanical Garden

 3. Архітектор Анна Євтушенко - проект Another World Transformation

 4. Наталія Большакова, Bolshakova Interiors - проект Private Residence at

  Roquebrune-Cap-Martin

 5. Наталія Куц, Buro 21 - проект Young Man’s Apartment

 6. Солмаз Фуладі, Solmaz Primavera - проект The Alina House

 7. Сергій Махно, Sergey Makhno Architects - проект Academy DTEK та проект

  Fujiwara Yoshi Restaurant

Регіональні директори SBID Ukraine Наталія Большакова і Юлія Данилова підбили підсумки та розповіли про досягнення SBID в Україні. Діяльність Асоціації британського і міжнародного дизайну спрямована на розвиток індустрії в Україні і підтримку соціальних ініціатив:

• У 2019 вперше в Україні завдяки асоціації SBID відбувся бізнес-івент Meet the Buyer 20:20, що зібрав топових архітекторів та постачальників світових товарів у сфері дизайну.
• Вдалий досвід проведення конференції Interior Design & Business Conference, де учасники отримали концентровані інформативні доклади на теми професійного страхування, авторських прав дизайнера, зв’язку девелопменту та дизайну, виходу на міжнародний ринок.

• Запущена програма розвитку дизайнерів інтер'єру через освітні події від успішних учасників галузі та нетворкінг з представниками міжнародних компаній.
• Співпраця та впровадження освітніх подій з юридичним партнером CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang - Ukraine, а також створення ексклюзивного страхового

полісу для SBID Members з партнером Oakeshott Insurance Consultants Ltd. для захисту професійної діяльності дизайнерів та архітекторів.
• Всеукраїнський конкурс Get me 2 the Top для молодих спеціалістів в індустрії дизайну: щороку профільні ВНЗ беруть в навчальну програму завдання конкурсу, партнери SBID проводять навчальні події для молодого покоління дизайнерів, а головний приз — півроку стажування в дизайн-студії Jestico + Whiles в Лондоні.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).