Як це було: Презентація проекту «Класика майбутнього» у Національному музеї Тараса Шевченка

Lifestyle
10.09.2019
Легенди предметного дизайну.
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нещодавно ТЦ Домосфера презентував у Національному музеї Тараса Шевченка проект «Класика майбутнього». Художні образи, створені промоушн та продакшн STUDIORAR, втілюють ймовірність нашого майбутнього, яке вже стає сьогоденням. На виставці представлено 12 картин, де художник UDRAза допомогою предметів інтер’єрного дизайну показав сучасні напрямки руху суспільства – естетичність, екологічність та відповідальне споживання.

Для створення образів було обрано як культові об’єкти, так і звичайні речі, якими ми користуємося повсякденно, але навіть не замислюємося, що вони теж є витворами дизайну – чайник, парасолька від сонця, диван, торшер, ванна та інші.

Виставка складається з чотирьох частин: «Інша планета», «Паралельний світ», «Віртуальна реальність» та «Майбутнє». В експозиції задіяні легендарні предмети від найвідоміших дизайнерів, серед яких Egg chair Арне Якобсена, Lounge chair & ottoman подружжя Чарльз та Рей Імзи, ваза Bacchantes Рене Лаліка, торшер з колекції Beatlight Тома Діксона. Ці та інші предмети, відображені на полотнах, знаходяться в постійних експозиціях у музеях та галереях сучасного мистецтва у Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Стокгольмі, Копенгагені.

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Для участі у проекті обирались предмети  фабрик, які дотримуються екологічних принципів виробництва: практично безвідходний процес – коли з залишків сировини виготовляють посуд, іграшки, декор, використання фарб на водній основі, вживання вторинної деревини та сухих дерев, проектування меблів та упаковки, що піддається ресайклінгу, використання сонячної енергії.

Як зазначила на презентації виставки директор ТЦ Домосфера Наталія Кравець: «Це виставка про справжній, оригінальний дизайн, а не про фейки та підробки. Адже якщо людство планує освоювати інші планети та хоче мати щасливе майбутнє, то вже сьогодні треба випускати тільки якісні товари, з матеріалів, що переробляються, а задля оптимізації процесу виробництва та збереження традицій ремесла – підтримувати локальних виробників».

Гостей привітали генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус та головний зберігач Національного музею Тараса Шевченка Юлія Шиленко. Вони відзначили, що  раді приймати в стінах музею сучасне мистецтво, створене із застосуванням інноваційних ідей і технологій, яке піднімає актуальні для суспільства теми.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).