8 кроків на шляху до свого стилю

Стиль жизни
27.06.2023
ТЕКСТ: Валентина Мала
ПОДЕЛИТЬСЯ
Модний консультант Валентина Мала представляє серію колонок про стиль на officiel-online.com
ПОДЕЛИТЬСЯ

ЯК ВИМIРЯТИ ЩАСТЯ?

Ми живемо в епоху подорожей із пункту А до пункту B. Іншими словами, де ми зараз і куди хочемо дійти?

Я завжди роздумувала над питанням, як технічно виміряти відчуття себе, своєї значущості, впевненості, кохання, здоров'я, турботи. І відповідь знайшлася сама собою, коли я побачила скульптуру Яна Фабра «Людина, яка вимірює хмари». Якщо можна виміряти хмари, то і щастя – теж можливо.

І тут на допомогу може прийти колесо балансу. Воно має різні версії, але все зводиться до того, що ми ставимо оцінки від 0 до 10 кожної області з нашого життя. В ідеалі колесо має бути круглим та розташовуватися на рівнях 8-10.

Ви запитаєте, а до чого тут пошук стилю?

ЗНАЙТИ СВІЙ СТИЛЬ – ЦЕ ЗНАЙТИ СВОЮ УНІКАЛЬНІСТЬ

Або іншими словами, прийняти наші світлі та темні сторони, розрізняти відтінки, зрозуміти та дозволити собі їх транслювати, знайти свої бренди, стилі та їх поєднання.

Все визначається нашим станом. У сфері відносин все налагодиться, коли ми просто розслабимося і додамо жіночних та сексуальних речей. Кар'єра або бізнес піде вгору, коли ми матимемо більше впевненості, яку можемо досягти простою посмішкою, коли дивимося на себе в дзеркало вранці.

Стрес – найлютіший ворог підтягнутого тіла і сяючого обличчя. Ми будемо спокійними та впевненими, коли нас сприймають так, як ми цього хочемо. У нас з'явиться сміливість бути собою та одягатися, як хочеться. Це дасть енергію для якісного спілкування в сім'ї та особистого зростання. Ну а похвалитися новим вбранням перед подругами і отримати масу компліментів, відчути захоплені погляди супутника життя або дітей і бути предметом їхньої гордості краще за будь-яку терапію.

Я можу нескінченно говорити про «побічні» наслідки пошуку стилю. Але по суті знайти свій стиль – це якісно змінити долю.

Мені подобається висловлювання: «Щоранку жінка трохи інша, ніж була вчора». Насправді це так i є. Ми настільки багатогранні і глибокі, що «укладати себе в кайдани» одного стилю я вважаю за злочин. Напрошується висновок, що краще шукати не стиль, а стилі. І, як показує моя практика роботи з клієнтами, це так і є. Зазвичай наші гардероби стоять на трьох стовпах: класика, спорт та casual. До них може додаватися агресивність чи брутальність гранжу, ніжність романтики, етномотиви бохо чи лейтмотиви модних декад.

Тепер давайте подивимося на ці стилі крізь призму своїх субособистостей: спокійна та розважлива, впевнена та цілеспрямована, м'яка та жіночна, весела та спонтанна, агресивно сексуальна, жорстка та пряма, іронічна… На виході отримаємо чотири – шість унікальних стилістичних напрямків.

8 КРОКІВ НА ШЛЯХУ ДО СВОГО СТИЛЮ

  1. Створіть діаграму зайнятості. Іншими словами, з чого складається ваш тиждень і де ви його проводите.
  2. Складіть список із 5-10 блогерів, стиль яких вам подобається, і напишіть чому (це вкрай важливо).
  3. Випишіть 30 прикметникiв, які вас характеризують. І які описують, як би ви хотіли, щоб вас сприймали оточуючі.
  4. Складіть список брендів, лукбуків, які вам подобаються, та порівняйте ваші прикметники з ДНК цих брендів.
  5. Знайдіть збіги та складіть список ваших марок.
  6. Визначтеся з кроєм, посадкою та кольором речей, які йдуть саме вам.
  7. Приміряйте, фотографуйте та стежте за своїми відчуттями.
  8. Запитуйте себе: що я відчуваю? Наскільки мені зручно? 

Якщо наприкінці цієї статті у вас з'явився запит на пошук свого стилю – це ваш запит на перехід на інший рівень, чому я дуже рада. Ви знаєте, що як раніше вже не хочете, а як хочете, ще не знаєте. Це прекрасне і водночас хвилююче почуття.

Мода, стиль, гардероб – це інструменти для самопізнання та зміни свого життя. Так що сміливо вперед, фліртуйте із життям, і воно вам відповість взаємністю.

Бiльше про автора: www.shopping-coach.fr

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).