Як це було: Конкурс для молодих дизайнерів інтер'єру

Lifestyle
19.03.2019
Від Британського співтовариства SBID Ukraine
ПОДЕЛИТЬСЯ

14 березня у Державній Резиденції урочистих прийомів у Києві відбулась церемонія нагородження ІІІ Національного конкурсу молодих дизайнерів Get Me 2 the Top Ukraine.
 Конкурс щорічно організовує співтовариство британського і міжнародного дизайну SBID (The Society of British and International Design) з метою пошуку талановитих студентів, подальшого патронату та підтримки професіоналів нового покоління.

В конкурсі взяли участь студенти і випускники з 21 профільного ВНЗ з усієї України, загальна кількість поданих робіт — більше 100 дизайн-проектів. У фінал конкурсу вийшли 40 фіналістів з 14 вишів, а головним переможцем став Ілля Пучка, випускник Придніпровської державної академії будівництва і архітектури, і отримав головний приз — 6 місяців стажування у відомому архітектурному бюро Лондона Jestico & Whiles. Серед інших призів: поїздки за кордон на фабрики партнерів Delta Light, Poliform LAB, JUNG, освітні курси від школи PRO PM та Лондонського університету мистецтв, корисні гаджети, книги та витвори мистецтва від мистецтвознавця Ігоря Абрамовича.

 

Проект переможця конкурсу Іллі Пучки
Проект переможця конкурсу Іллі Пучки
01 00
Проект переможця конкурсу Іллі Пучки
ПОДЕЛИТЬСЯ

«Щоб індустрія в Україні розвивалась і прямувала до світового рівня, ми маємо підтримувати та виховувати нове покоління спеціалістів цієї індустрії! Майбутнє інтер'єрного дизайну в руках студентів, які дійсно хочуть вчитись, отримувати досвід і зростати у своєму професіоналізмі», — кажуть Наталія Большакова та Юлія Данілова, регіональні директорки SBID Ukraine.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).