Multiverse Universes: виставка Олександра Клименко в арт-просторі Mandarin Maison

Lifestyle
25.08.2020
За підтримки Інституту проблем сучасного мистецтва
ПОДЕЛИТЬСЯ

З 27 серпня по 14 вересня у арт-просторі Mandarin Maison пройде выставка одного з найуспішніших сучасних українських художників, філософа та новатора Олександр Клименко, також відомого своїм авторським напрямком – Новий Ноосферно-Космічний Авангард. 

На виставці вперше будуть представлені нові твори з проекту Space Flash та вибрані твори з інших, різноманітних проектів митця. Живопис, фотографія, графіка.

Митець одночасно свідомо продовжує лінію українського та світового авангарду, шлях Казимира Малевича, Василя Кандинського, Олександра Богомазова, Робера Делоне, та рухає мистецтво вперед. Створює нові поняття, образи, символи. Видатний український митець Казимир Малевич, на початку 20 сторіччя, запропонував світу сенсаційно новий художній елемент – супрему, Клименко, що веде з світоглядом Малевіча філософський діалог, теж створив свій елемент, вже для 21 сторіччя, та вигадав для нього нове виразне слово – радугема.

"Зоряна сфера", 2015-2020

 

"Земні радощі та космічний ентузіазм", 2020

 

Також Клименко був відібраний англійськими експертами до виставки українського мистецтва у всесвітньо відомій Saatchi Gallery у Лондоні. Представляв Україну на міжнародній виставці у Палаці Націй Женеви, у Kunsthistorisches Museum Wien, на Art Fair Monaco та інше.  Мав великі персональні виставки у Нью-Йорку та Парижі. Сьогодні твори митця успішно продаються на провідних світових аукціонах сучасного мистецтва Sotheby’s, Phillips, знаходяться у престижних музейних та приватних колекціях.

На виставці  «Multiverse Universes» художник одночасно стверджує свою прихильність до наукової парадигми – теорії множинних Всесвітів та презентує нові унікальні світоносні картини. Метафізика сяйва, світла  завжди приваблювала митця, він неодноразово повертився  до неї в різні періоди. Але в картинах нової серії сяйво стає головним героєм.

"Свято та вічний світ буття", 2020

 

"Нескінченна радість живого Космосу" 2020

 

Арт простір Mandarin Maison, 5-й поверх Мандарин Плаза, вул. Басейна 6, Київ

Виставка відкрита до вільного відвідування кожен день, з 11-00 ранку до 21-00 вечора. 

Враховуючи особливий карантинний час, кожен вівторок, середу та четверга митець буде присутній на виставці з 18-00 до 20-00. Є можливість побачити виставку у присутності та с коментарями автора. Будь ласка, по можливості, повідомите про Ваш візит. 

 

Читайте также: В Киеве представят новый иммерсивный спектакль

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).