В Україні з'явився перший онлайн-театр з кращими українськими виставами

Lifestyle
18.02.2022
DRAMOX
ПОДЕЛИТЬСЯ

У лютому в Україні запустилась перша театральна стримінгова платформа DRAMOX з найбільшим репертуаром якісних відеоверсій спектаклів у постановці найкращих українських театрів. Відтепер глядачі навіть з найвіддаленіших куточків країни зможуть дивитись вистави відомих українських та світових театрів просто вдома.

В онлайн-театрі DRAMOX зібрана найбільша колекція українського театрального контенту. Вже зараз доступні до перегляду десятки вистав у постановці 18-ти театрів, серед яких Львівська Національна опера, Театр ім. Лесі Українки, Театр 360 градусів, Театр на лівому березі, Одеський драматичний театр ім. Василька, театри «ДАХ», «Золоті ворота», «Прекрасні квіти», «Актор» та інші. А також вистави 15-ти світових театрів з субтитрами українською мовою. Усі ці вистави доступні на сайті DRAMOX.Одним з перших партнерів DRAMOX в Україні став арт-проєкт "Театр 360 градусів".Засновники проекту на честь старту в Україні також вирішили підтримати українську культуру в ці важкі часи та направлять всі 100% коштів, отримані від перегляду українських та світових вистав у перші два місяці, до українських театрів.

Я дуже радий, що ми можемо запропонувати глядачам найкраще з українського театру та підтримати українську культуру. Нація визначається культурою, і зараз культура стикається з загрозою як з боку COVID, так і з політичної сторони. Ми робимо і будемо робити все можливе для максимальної підтримки театру в Україні”, – розповідає Радім Горак – один із засновників DRAMOX.

DRAMOX – це чеський потоковий сервіс. Репертуар онлайн-театру складає більш ніж 200 записів від 132 театрів із 22 різних країн, зокрема Берлінської державної опери, Англійського національного балету, Королівського театру в Мадриді та театру Бобіно в Парижі.  Платформа також пропонує постановки Театру де ля Віль у Париж, і Версальської королівської опери, Лос-Анджелеської опери, а також вистави з Шекспірівського фестивалю у Канаді. Прямо зараз на DRAMOX глядачі можуть подивитися вистави «Лебедине озеро» у виконанні Норвезької національної опери та балету, а також «Лускунчик» від Чеського Національного балету. 

DRAMOX можна дивитися у якості HD та 4K на телевізорах зі smart TV та в додатках для смартфонів на базі Android та iOS.

 

Читайте также: 

У Данії відкрили масштабну виставку 42-х сучасних українських художниківПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).