Дивіться, як пройшло перше в Україні бієнале поезії «Крила Маю» 

Lifestyle
20.09.2021
На Софійській площі
ПОДЕЛИТЬСЯ

Перше бієнале поезії «Крила Маю» 16 вересня на Софійській площі зібрав сотні людей з розвиненою здатністю до емпатії. 

Леді і джентльменів з усвідомленим співпереживанням до емоційного стану оточуючих, здатністю розпізнати, що вони насправді відчувають, і можливістю розділити ці неперевершені емоції с кожним. 

Свої улюблені, в тому числі і авторські, твори зі сцени читали вiдомi поети і письменники, громадські діячі, артисти і меценати, небайдужі до майбутнього країни: Юрій Рибчинський, Ваня Якiмов, Гарік Корогодський, Наталія Могилевська, Даша Трегубова, Олег Рижов, Кирило Воронін, Дмитро Гордон, Коля Серга, Олександр Ярмак та Ярослава Гресь.

Організатори поетичного вечора «Крила маю» Олег Рижов та Кирило Воронін разом із Благодійним фондом «Душа» закликали небайдужу громадськість долучитися до підтримки талановитої молоді. Олег та Кирило мають свій особистий досвід допомоги талантам, і точно знають, що любов та ніжність є потужною рушійною та об’єднавчою силою.  

Вечір «Крила Маю» перетворив монолог творців на взаємний діалог. Адже культура починається з кожного. Кожен з нас є одночасно продуктом розвитку культури, творцем і її рушійною силою. Головне, що для обох сторін це процес насолоди, пізнання і розвитку.

Як відчувалося по атмосфері вечора та відгукам сотень слухачів, ця подія та цей поетичній діалог створив неймовірні емоції та продемонстрував найважливіше: поезія живе в серцях кожного та особливо жадана в динамічній сучасності.

Тому організатори вже планують наступний Поетичний вечір “Крила Маю”.

 

Читайте також: 

Перед концертом: група TVORCHI про новий альбом, улюблені маршрути та свої яскраві гардероби

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).