Все, що потрібно знати про зимовий номер L'Officiel Hommes UA

Lifestyle
22.12.2021
Time stood still
ПОДЕЛИТЬСЯ

Рівно 100 років тому в Парижі було видано перший номер журналу L'Officiel de la Couture et de la mode de Paris. У 1932 році до роботи над виданням як арт-директор приєднався Жорж Жалю. Пізніше він став керівником журналу, започаткувавши видавничий будинок Editions Jalou. У 1986 Жалю передав управління видавництвом та L'Officiel трьом своїм дітям, під чиїм сімейним керівництвом вони перебувають до цього дня.

Сьогодні ми згадуємо минуле сторіччя і говоримо про нове.

«Одна з місій подібних видань – прищеплювати смак, почуття стилю, інша – відкривати, підтримувати та просувати нові імена. Жоден великий нині Будинок (будь то одяг та аксесуари, ювелірно-годинникові, автомобільні, алкогольні компанії або виробники порцеляни та кришталю) у XX столітті не обходився без журналів! Саме глянець давав старт дизайнерам-початківцям, являючи світові їх талант, надаючи обкладинки та знімаючи едіторіали; пропагуючи люкс та art de vivre. І сьогодні, через десятиліття, всі ці будинки є оплотом стабільності та життєдіяльності журналів, розміщуючи в них рекламу. Закон збереження енергії у чистому вигляді», — розмірковує про завдання глянцевого видання у своєму листі головний редактор Олексій Нілов.

Зимовий номер L’Officiel Hommes UA вперше видається українською мовою. Герой обкладинки, манекенник Шелдон Чанг, у теплій куртці та кепці в тон Ienki Ienki виходить на вуличне полювання в холодному Лондоні.

На Шелдоні: куртка, кепка – IENKI IENKI

Над обкладинкою працювали:

Фотограф: Victor Santiago

Стиліст: Noemie Schelbert

Модель: Sheldon @ Select Model Management

 

Про проблеми великих міст та урбанізації по обидва боки океану ми поговорили з легендою української архітектури Михайлом Будиловським, який 1978 року емігрував із сім'єю до США. Розмову провела Євгенія Губкіна.

Цього року турецька девелоперська компанія Bosphorus Development виходить на український ринок, у зв'язку з чим ми поговорили з її засновником Мехметом В. Сачаклиоглу про головні цінності компанії, розбіжності між ментальностями двох країн та проектуванням будівель в архітектурно неоднорідному Києві.

А також склали гід за книгою про історію інтер'єру подружжя Доротеї Буасьє та Патріка Жілля – засновників французької студії дизайну інтер'єрів Gilles & Boissier. З картинками, звісно.

Шведський фотограф Себастьян Маньяні, відомий як автор фотоальбому про рутинні будні Бетмена, розповів нам про складнощі в процесі приготування до епічних фото, а також чому сучасні люди ототожнюють себе із супергероями на його роботах.

Колумністами зимового номера L’Officiel Hommes стали поет Ваня Якимов, який написав про перебіг часу, та IT-підприємець Кирило Сигида, який заспокоїв нас, що ми всі не встигаємо – і це норма. Але ми й самі про це здогадувалися.

На улюблені запитання Марселя Пруста цієї зими відповів молодий режисер із великими планами на майбутнє Інді Хаїт. Яскравий нонконформіст українського репу та легенда андеграундної сцени Михайло Крупін розповів про свій гардероб та ще трохи – про життя. А амбіційний дует Chakshyn (Дмитро Чаюн та Антон Якшин) заповнили нашу традиційну анкету дизайнера. 

Також напередодні Нового року ми склали нехитрий гід з подарунками для тих, хто залишає покупки на 30 грудня. І відповіли на запитання, що подарувати тим, хто вже має.

І пішли наряджати ялинку. Кожен – свою.

Illustration by René Gruau

Читайте також:

За традицією: MONATIK представив новорічний кліп на пісню «Запалювати/JoMo»

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).