Алла Костромічова стала обличчям капсульної колекції Bevza

Съемка
04.02.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Маніфест сучасного міського жителя
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український дизайнер Світлана Бевза створила ексклюзивну урбан-колекцію спеціально до перезапуску програми "Mastercard Більше". Речі з колекції неможливо купити, але можна отримати в обмін на оплату картками Mastercard.

В капсулу увійшло 11 предметів одягу й аксесуарів, які відображають погляд Bevza на стиль сучасного міського жителя. При створенні колекції використовувалися вдруге перероблені і екоматеріали.

Обличчям кампанії стала топ-модель Алла Костромічова.

"У першу чергу, я створила історію, прописала певний маніфест сучасного міського жителя і лише потім перейшла безпосередньо до створення колекції. Для мене було важливо, щоб усі речі були дійсно потрібні людині у великому місті. Щоб людина відчувала себе впевнено і комфортно, незважаючи на те, чи працює вона в офісі, чи гуляє в парку. Але крім усвідомленості і комфорту, я також думала і про приємні емоції: коли живеш у швидкому ритмі, хочеться оточувати себе естетично правильними речами, щоб кожен новий день починався з правильних емоцій. Неповторність колекції надають яскраві фірмові акценти: кольори бренду спочатку наповнені енергією сонця, а коло як символ найкращим чином доповнює ідею", — підкреслює Світлана Бевза.

У колекцію ввійшла культова сумка-пояс, бестселер бренду, переосмислений для спільної колаборації, універсальний шарф-плед із жакардового плетіння, дощовик з переробленого нейлону, а також унікальні прикраси з номером картки і навіть аромат для дому.   

Натхненням для колекції слугували сучасні тренди й естетика 1970-х, у тому числі і знакові особистості цієї епохи. Наприклад, спортивний костюм — це свого роду данина історії успіху Володимира Ященка, легкоатлета із Запоріжжя, який поставив свого часу світовий рекорд зі стрибків у висоту.

Над зйомкою працювали:

Фото — Стефан Лісовський

Відео — Слава Давидов

Модель — Алла Костромічова

Стиль — Світлана Бевза

Продюсер — Сабіна Єременко 

Мейк — Світлана Римакова

Волосся — Павло Лотнік

 

Читайте також: Bevza випустили 3 светри, натхненні пейзажами України

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).