Frolov продовжує досліджувати сексуальність та гендер у новій лінійці Stud

Съемка
26.08.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Унісекс-колекція
ПОДЕЛИТЬСЯ

Назва нової лінійки Stud відсилає до американського сленгу, де це слово означає сексуально привабливу людину. Також Stud (від studying) присвячена вивченню себе та своєї сексуальності. Всі речі у новій лінійці є ідентичними для чоловіків та жінок, як і їхня розмірна сітка. 

Колекція складається з трьох дропів. Перший дроп присвячений сорочці. До нього увійшли штани, сорочки та навіть піджаки, повністю виготовлені з сорочкової тканини. Винятком стали лише дві моделі джинсів і шортів, де чорний та білий денім комбінується з сорочковою тканиною.

Допрем'єрний показ відеокампейну відбувся на кінофестивалі "Молодість". Він був відзнятий у подорожі креативного директора бренду Івана Фролова Америкою. У результаті стріт-кастингу Іван познайомився з різними моделями з шести штатів США. У розмові та інтерв'ю з ними дизайнер провів власне дослідження сексуальності та гендерної самоідентифікації, що стало основою відеокампейну Stud. 

Режисером відео став Юрій Двіжон. Автори музики — Саша Злих та Володимир Забіяка.

@Кампейн Stud ми знімали у жовтні минулого року у США. У поїздку ми взяли декілька валіз із колекцією і подорожували Штатами у пошуках різноманітних локацій та абсолютно різних людей. Тому ми самостійно проводили кастинг просто під час нашої подорожі й знаходили моделей для знімань у різних містах Америки: Сан-Франциско, Лас-Вегасі, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Джошуа-Трі. У процесі зйомки ми ставили їм запитання про те, що визначає їхній гендер, як одяг впливає на це самовизначення. Найцікавіші моменти та відповіді моделей увійшли у наш основний кампейн. З повними інтерв'ю можна буде ознайомитись упродовж виходу наших дропів на офіційних джерелах бренду", — розповідає Іван. 

Ноель: Не думаю, що тіло є ідеальним вбранням, — скоріше полотном для будь-чого, що ти хочеш на ньому зобразити

Крістофер: В нас лише одне життя, тож чому б не творити найяскравішу, найнезвичайнішу версію себе?

Неш: Я люблю одягатись, бо це дає мені можливість ставати образом, який я собі уявляю і який маю змогу показати світу

Малія: Хоч я й захоплююся своїм тілом і тим, що воно мені дає, бувають і дні, коли мені хочеться змінити це “вбрання”

Тімо: Я ношу сукні й спідниці все своє життя. Так, коли я був малим, часом цупив сестрині спідниці й одягав їх за зачиненими дверима. Мені тоді було, певно, 2-3 роки, але досі це пам’ятаю

Ландрія: Моє тіло — моє ідеальне вбрання. Кожен шрам, кожна бородавка, відтінок шкіри. Що можна ще сказати, крім того, що мої гени — унікальні й неповторні?

Юлія: Я думаю, що життя без дизайну, без одягу було б занудним

Над лукбуком працювали:

Director & DP: Yuriy Dvizhon @dvizhon 
Photography: Ivan Frolov @ivfrolov
Creative producer and style: Ivan Frolov 
Screenplay and interview: Ola Zhyzhko @olaazh
Campaign edit: Yura Katynsky 
@yurakatynsky
Music: Sasha Zlykh, Volodymyr Zabiyaka
Subtitles: Bohdan Zhuk @bohdanzh

Cast:

Julia @dankoiuliia
Noel @actuallynoel
Nash @nashkoshiro
Landria @tsalagifey
Timo @timonunez_official
Malia @_rajeen___
Christopher @christopherkenji
Elizabeth @elizabethmarochok

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).