Естетика народних ікон на склі у різдвяній колекції Gunia Project

Съемка
11.12.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Сім'я за святковим столом
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український бренд Gunia Project зібрав усіх членів родини за святковим столом! Від немовляти до собаки — ніхто не пропустив різдвяну зйомку бренду. Новорічна колекція Gunia Project присвячена сімейним цінностям і традиційному святкуванню Нового року та Різдва у колі рідних та близьких.

"Для мене свята — це про сім’ю, добро, сміх та прийняття. Моя невелика, але досить галаслива родина завжди збиралася на свята. Пам’ятаю, як в день вечері мама забороняла їсти, шуміти та голосити. Ми мали з шаною та трепетом очікувати появи першої зірки, з якою з’являлися і всі члени родини. Ці зустрічі виглядали як комедійні короткометражні фільми. Протягом тридцяти хвилин всі тричі встигали посваритися і полюбитися, а діти тим часом "замордовували" домашніх тварин та трощили ялинку. Все це під супровід гучних народних пісень, які заводили мої бабусі, обов’язково намагаючись переспівати одна одну. Потім вони згадували, в кого в молодості була довша і товща коса, найбільш чорнобриві кавалери, і тричі змінювали аутфіти перед новою подачею страв", — згадує Наташа Каменська.

"У кожного своя історія, свої традиції та звичаї, але всіх об'єднує магія новорічної ночі та віра у дива. Саме це відчуття ми хотіли передати у зйомці нашого новорічного кампейну. В створенні цієї колекції ми надихалися естетикою народних ікон на склі, тому що саме своєю наївністю і неідеальністю вони говорять про цінність щирих почуттів”, — розповідає співзасновниця бренду Марія Гаврилюк.

Багатий декор, бордово-охристі кольори є ключовими для народної ікони.

У зйомці новорічного кампейну Gunia Project розмірковує на тему безумовної передачі традицій, помістивши сучасну українську родину в іншу площину, зробивши її представників героями з образів.

У різдвяну колекцію увійшли керамічні тарілки двох розмірів, салатник, макітра (традиційна форма для куті), різні форми для закусок, цукорниці, глечик, вази двох форм і розмірів, келих з гутного скла, а також 2 свічки у формі бичка — символу цього року. Його ще можна знайти на перловому кольє бренду. 

Цей рік ніби перевіряв все і всіх на міцність. Але врешті він тільки підкреслив, що найголовніше — це стосунки, сім’я та улюблена справа. 

Команда:

Фото: Лера Леванова

Стиль: Gunia Project

Продюсер: Римма Марейченко

Мейк: Оксана Черепаня

Волосся: Нодира Тураджанова

Моделі: CatB -Tim, Masha, Наталія Бабічева, Таня Шевчук, Аня Шевчук, собака Карат

Локація: Fairmont Kyiv

 

Читайте також: Колекція "Індиго": Gunia Project присвятили капсульну серію одному кольору

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).