Колаборація з Nike і монохромні луки: Jacquemus показали одразу дві колекції серед соляних гір у Франції

Тренды
29.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Заздримо продуктивності Сімона Порта
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сімон Порт Жакмюс показав одразу дві нові колекції. Дизайнер представив лінійку, створену у колаборації з Nike, а також монохромну капсулу Le Papier осінь-зима – 2022. Runway пройшов серед соляних гір на півдні Франції. У тому ж місці Jacquemus зняли кампейни до обох колекцій. До речі, лавки, за якими спостерігали за показом запрошені гості, були вручну вирізані з солі спеціально до заходу.

При створенні нової колекції Le Papier Сімон Порт надихався чистим аркушем паперу (звідси й переважно total-white-образи) і роботами скульптора Альберто Джакометті. Так, у лінійці осінь-зима – 2022 представили сукні та спідниці міні- й максідовжини, костюми вільного крою і сорочки, стилізовані декоративними вузлами.

На відміну від інших дизайнерів, які намагаються витримати паузу між релізами нових капсул, того ж дня Сімон Порт представив свою першу колаборацію зі спортивним брендом. У лінійку Jacquemus x Nike увійшли трикотажні сукні, спідниці, велосипедки та топи. Найбільшу увагу фешионіста серед речей у колекції привернули кросівки у мінімалістичному як для Nike дизайні: спокійна гама кольорів, витончені лого та інші декоративні елементи.

Jacquemus x Nike Jacquemus x Nike Jacquemus x Nike Jacquemus x Nike Jacquemus x Nike Jacquemus x Nike Jacquemus x Nike Jacquemus x Nike Jacquemus x Nike
Le Papier Le Papier Le Papier Le Papier Le Papier Le Papier Le Papier

Читайте також: ЦУМ представив капсульну колекцію взуття, створену разом з брендом Сари Джессіки Паркер

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).