Подорож до Марракеша: Український бренд Jul представив другий літній дроп

Съемка
02.06.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Базовий гардероб
ПОДЕЛИТЬСЯ

Першими днями літа засновниця бренду Юлія Логвін продовжує місію Jul та презентує літній дроп. Натхненням нової колекції є улюблене, звичайно після Києва, місто Юлії – Марракеш. Насичені кольори його архітектури та речі із натуральних тканин, які носять місцеві, стали відправною точкою креативного мислення під час створення нової колекції.

Основу дропу склали літні сукні – довжини максі, міді та міні. Лляні, бавовняні та трикотажні, однотонні та з квітковими принтами, нагадуючи українські поля влітку. Головна палітра колекції сформувалась навколо кольорів охри, теракотового, золотавого і різних відтінків брунатного: від солом‘яного до темно-шоколадного. За світлу палітру відповідають білий та небесно-блакитний. 

У колекцію також увійшли бестселери попереднього дропу Jul: майки, бюстьє, футболки без рукавів зі вставними плечиками у нових кольорах та чорна спідниця з трояндовим принтом. Бренд також не пройшов повз піжамного костюма у синьо-білу смужку, за яким з першого дня вишикувалась черга клієнток. Цього разу він у двох опціях – з брюками та з шортами. А також є варіація з білого льону. 

Спортивна лінійка представлена худі, світшотами, джогерами та шортами.  

Другий дроп колекції вже доступний на сайті бренду.

Читайте также: Альтернатива Zara: Украинский масс-маркет-бренд JUL выпустил первый дроп

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).