Піклування про себе: Lake Studio випустили колекцію з японських тканин та глазурованих квітів

Съемка
20.04.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Та представили капсулу ювелірних прикрас
ПОДЕЛИТЬСЯ

Lake Studio випустили нову колекцію під назвою The Seeds. Її меседжем стала ідея піклування про себе. До колекції увійшли костюми та жакети з легкого кашеміру і льону, знакові для бренду комбінації, сукні з високою талією, об’ємні структуровані сукні з нашаруванням.

Декоративні елементи колекції — ручна в’язка гачком або мереживо, яке вигідно контрастує з льоном або високотехнологічними тканинами з Японії.

Окрім основних кольорів — чорного, молочного та бежевого — у колекції присутній ряд ніжних відтінків сорбету. Персиковий, м’ятний, ніжно-блакитний та горохово-зелений. Головний принт колекції — іконічні для бренду зображення артишоків — цього разу з'явився у вигляді фотовідбитків порцелянових прикрас. Цей принт у різних кольорових варіаціях присутній на сукнях та на підкладках жакетів.

The Seeds також доповнена капсульною лінійкою ювелірних виробів, створених у колаборації з британською художницею Ксенією Бусаловою. Cухі квіти і рослини, знайдені в Лондоні, піддаються спеціальній обробці, глазуруються порцеляною та прикрашаються елементами позолоти. Окрім реальних рослин, до колекції увійшли виготовлені вручну артишоки.

Читайте также: Исследование украинского барокко: Бренд Lake Studio выпустил коллекцию The Roots

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).