З початку повномасштабного вторгнення L’Officiel Україна започаткував проєкт #StandWithUkraine, щоб інформувати світову фешн-спільноту про події в країні та підтримувати українських дизайнерів. Героїня нової діджитал-обкладинки — акторка Іванна Сахно, яка з 15 років працює в Голлівуді, проте не забуває про Батьківщину.
Вона відома ролями в блокбастерах «Тихоокеанський рубіж: Повстання», «Шпигун, який мене кинув» та «Зоряні війни: Асока», в українському інфопросторі Сахно також знана як амбасадорка UNITED24 — акторка допомагає дітям, які постраждали від російського вторгення.
Спідниця, бра та жакет - Leskizzo
У травні 2023-го ви стали амбасадоркою UNITED24 у напрямі «Освіта і наука». Які завдання виконуєте на цій позиції?
Наразі ми з командою United24 працюємо над збором коштів для відбудови шкіл, пошкоджених внаслідок російського вторгнення на території України. Ми відвідуємо дітей, які постраждали від цієї жорстокої війни, пропагуємо наші ідеї в медіапросторі та налагоджуємо необхідні зв'язки. Ми робимо все можливе, щоб допомогти дітям повернутися до нормального життя після пережитих жахіть війни. Психологічна реабілітація та освіта є запорукою кращого майбутнього для наступних поколінь українців. Жодна дитина не повинна страждати через божевілля агресора. Я дійсно пишаюся тим, що я є частиною цієї команди. Мої колеги віддані справі, щирі у своїх намірах та вмотивовані відновлювати Україну.
З 15 років ви будуєте кар’єру в Голлівуді, а на початку травня завітали в Україну. Що ви відчули під час повернення на батьківщину?
Відчуттів було багато. Я побачила, наскільки ми виросли духовно. Наслідки війни видно в поглядах і вчинках тих, хто переживає її на власній шкірі. Бачити націю, яка під час війни «підіймається», відбудовується й мужнішає — найцінніше, що можна усвідомити. Було важко отямитися від побаченого на власні очі в Бучі та Ірпені, від розуміння тотального звірства вчиненого росією. Це не пробачити та не забути.
Спідниця, бра та жакет - Leskizzo
Хто з українських кінематографістів надихає вас?
Мене надихає Валентин Васянович, вважаю його одним з найкращих сучасних митців України. Стрічка Ірини Цілик «Земля Блакитна, Наче Апельсин» не покинула мене з моменту її показу на «Молодості» у 2020 році. Також з нетерпінням чекаю побачити «Клондайк» Марини Горбач.
На вашу думку, як повномасштабна війна вплинула на становище українського кіно?
Це питання варто поставити українським кінематографістам. Я вважаю, що будь-яка війна забирає можливість кінематографа розвиватись на повну силу, оскільки, звичайно, зменшується фінансування. Але водночас вона дає глибокий поштовх кіномитцям у розумінні своєї позиції та цінності автентичності. Тому після закінчення війни, думаю, що український кінематограф має стати одним з найпотужніших у Європі.
Ви доєдналися до страйку голлівудських акторів — вони вимагають збільшення зарплатні та регулювання штучного інтелекту в роботі. Як на вас, чи виконають кіностудії ці вимоги?
Страйк — це теж своєрідна війна у відстоюванні своїх прав, свобод та можливостей. Поєднаний страйк акторів та сценаристів є першою дуальною боротьбою після 1960-го року. Щиро кажучи, ніхто не знає коли він закінчиться — його наслідки вже є відчутними, але ми маємо велику надію, що студії якнайшвидше усвідомлять необхідність змін та підуть нам на зустріч. Це важливий крок у напрямі створення більш справедливого й рівноправного середовища для творчості та бізнесу.
Вишиванка, спадщина сімʼї Сахно
Сукня Nadya Dzyak
Сукня Lake Studio
Сукня Nadya Dzyak
Топ та спідниця, TG Botanical, сумка з малюнком Марії Примаченко, custom made by Not!Disturb
Сукня Nadya Dzyak
Топ та спідниця TG Botanical, намисто Lake Studio
Топ та спідниця, TG Botanical, сумка з малюнком Марії Примаченко, custom made by Not!Disturb
Фотограф: Yana Yatsuk
Fashion director: Olga Yanul
Hair and make up: Terezka Fras
Production: @otmcreative