Героїня проєкту Silence — "Міс Україна Всесвіт" 2020 Єлизавета Ястремська: "Я продовжую закликати про допомогу Україні"

Съемка
11.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Silence not Silent
ПОДЕЛИТЬСЯ

Модель і переможниця "Міс Україна Всесвіт" — 2020 Єлизавета Ястремська стала героїнею соціального проєкту Silence. Новий проєкт покликаний надихнути незламних і цілеспрямованих українських жінок. Героїня кампейну Silence — сильна та віддана собі, тим, кого любить, і своїй країні. Вона вміє жити у гармонії з собою, незважаючи на виклики, які їй ставить оточуючий світ. Мета проєкту Silence — показати, що нічого не в силах збити зі шляху українську жінку, коли вона впевнено йде до своєї цілі. 

З початку повномасштабного вторгнення росії Єлизавета Ястремська зазначила свою активну позицію. Єлизавета висвітлює війну в інформаційному полі, а також відкриває збори для допомоги постраждалим дітям. У рамках французького конкурсу краси "Міс Монпельє", у якому Ястремська разом з діючою "Міс Францією" була у складі журі, Єлизавета інформувала європейське суспільство про проблеми війни в Україні.

У фіналі конкурсу моделі вдалося зібрати майже пів мільйона гривень (близько 11 тисяч євро) для українського благодійного фонду "Твоя опора". Наразі небайдужі громадяни Франції продовжують жертвувати кошти на допомогу постраждалим українським дітям.

Завдяки збору, ініційованому Єлизаветою, вже вдалося придбати 49 ліжок, матраців і наматрацників, а також 40 комплектів постільної білизни для комунального закладу Львівської обласної ради “Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая”. Частина зібраних коштів пішла на придбання пароконвекційної печі для Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей.

На цьому активна місія Ястремської не закінчилася. Упродовж тижня Єлизавету було запрошено на інтерв’ю для національних французьких телеканалів і радіостанцій. Голос Ястремської звучав від імені всіх українців. Єлизавета навіть звернулася до діючого президента Франції Емануеля Макрона з закликом зупинити агресора.

"Я чітко усвідомлюю, що кожен з нас має зробити свій внесок задля перемоги України. Дуже вдячна Франції за надану можливість інформувати європейське суспільство про реальні події, що відбуваються у нашій країні. Лише спільними зусиллями ми можемо зупинити війну! Лише спільними зусиллями ми можемо врятувати людей та захистити дітей, дитинство яких вже затьмарене болем та стражданнями", — зауважила Єлизавета Ястремська.

Проєкт Silence покликаний заявити про те, як важливо не мовчати. Гучна позиція завжди залишається не тільки однією з переваг вільної людини, але й її способом рушити позитивні зміни у цьому світі. Проєкт демонструє, як завдяки голосу можна досягати мети, залишатися жіночною та незламною попри "зустрічний вітер".

Jewellery партнер: Faberge_kyiv

Fashion партнер: Domino_ua

Стиліст: Гоменюк Ілля 

Fashion producer: Олена Мусієвська

 

 

Читайте також: Як це було: Благодійний бранч в Domino Mandarin

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).