Гламурний оптимізм 60-70-х: Symbol представили лукбук оновленої колекції

Съемка
07.05.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Час весняного натхнення
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні як ніколи хочеться яскравого святкового настрою та веселого калейдоскопа фарб. Нашому настрою відповідають і сьогоднішні модні тренди — безтурботний дух 60-х та гламурні 70-ті, з їхніми блискучими та сміливими експериментами. Лукбук колекції Symbol передає атмосферу оптимізму, що панував у моді тих років та попри все жевріє поміж подіумів нових сезонів. Стрункі сукні з розкішним пір'ям немов шати голлівудських дів на червоних доріжках, грайливі міні А-силуету, класичні та водночас сучасні принти Emilio Pucci, що оздоблюють тендітні наряди та життєрадісні аксесуари: різнокольорові панчохи, які так полюбляла Мері Куант, окуляри з оправами-квітами, смугасті гетри та сумки, що схожі на цукерки. Настав час розквітнути разом із природою.

На сайті доступна унікальна функція онлайн-примірювальної, у якій є можливість підібрати стать, відтінок шкіри, занести свої індивідуальні розміри, додати улюблені бренди та обирати варіативність — верхи, низи, сукні та аксесуари, візуалізуючи усі речі в одному образі. На сайті також представлені жіночі моделі з кадрів лукбуку та чоловічі. Загальний огляд жіночих і чоловічих колекцій представлений широким асортиментом.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).