Українська стилістка Таня Богдан представила першу колекцію вечірніх суконь

Новости
26.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Scent of a Woman
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська модель та стилістка Таня Богдан створила першу капсульну колекцію одягу. До неї увійшли вечірні сукні різного крою та кольорів, а також аксесуари. Перший образ із колекції Тетяни було представлено на благодійному вечорі підтримки українського кінематографа у рамках Каннського фестивалю.

"Я мріяла представити цю колекцію восьмого березня в Києві, проте 24 лютого мої мрії, як і мрії всіх українців, було зруйновано… Початкова концепція бренду — згадати, що ти — жінка", — розповідає Таня Богдан.

За плечима у Тетяни — багаторічний досвід роботи моделлю та співпраця з українськими брендами у ролі стиліста. Поєднуючи жіночність із концептуальністю, колекція створена для жінок з особливим стилем та характером.

При створенні першої колекції Тетяна Богдан надихалася класичним кінематографом. Модель ділиться: "Однією з моїх улюблених сцен у кіно є момент, коли Аль Пачіно та Габріель Анвар танцюють танго у фільмі Scent of a Woman". Дебютну капсулу моделі через призму свого об’єктива зобразила Соня Плакидюк, а за мейкап відповідала українська візажистка Наташа Стрільчук.

Читайте також: Українська дизайнерка Vita Kin створила капсульну колекцію вишиванок для Gucci

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).