10 кампейнів літа – 2023, які ви могли пропустити

Съемка
01.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Pay attention!
ПОДЕЛИТЬСЯ

Початок серпня нагадує нам, що до підбивання підсумків літа залишається не так багато. І поки у нас ще є час закреслити пункти в своєму to-do листі, бренди починають ділитися вже осінніми кампейнами. Редакція L`Officiel Online зібрала модні зйомки цього літа, які ви могли пропустити.

Так, спекотний сезон для індустрії розпочався з кампейну Louis Vuitton у головній ролі з Жизель Бюндхен. Horizon’s Never End, таку назву отримала fashion story, зображує сучасний комфортний відпочинок, який бренд не уявляє без своїх культових чемоданів та travel-сумок з монограмами.

Цього року на літні канікули FWRD відправилися з Кендалл Дженнер, яка співпрацює з брендом уже не вперше. Купальники з асиметричним кроєм, абстрактними принтами та сміливими вирізами на фоні пляжних скель, басейнів і готельних номерів – так FWRD уявляє ідеальний відпочинок (з чим складно не погодитися).

Для Victor & Rolf літній сезон ознаменувався 30-річчям бренду. На честь цього Віктор Хорстінг і Рольф Сньорен представили кампейн колаборації з Superga. Продуктивним літом відзначилася й співачка Ріанна, яка встигла з’явитися як у зйомці Louis Vuitton, так і позувала для власного бренду Savage x Fenty.

Ці та інші кампейни дивіться в нашій добірці нижче. 

Жизель Бюндхен для Louis Vuitton

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

КЕНДАЛЛ ДЖЕНЕР ДЛЯ FWRD

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

КІМ КАРДАШЬЯН ДЛЯ SKIMS

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

РІАННА ДЛЯ SAVAGE X FENTY

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

ДЖИДЖИ ХАДІД ДЛЯ SELF PORTRAIT

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

АДУТ АКЕЧ І ДЖИДЖИ ХАДІД ДЛЯ VERSACE

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

ЛІНДСІ ЛОХАН ДЛЯ CROCS

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

VICTOR & ROLF X SUPERGA

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

JISOO ДЛЯ DIOR

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

РІАННА ДЛЯ LOUIS VUITTON

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).