Переосмислення культових речей Arutiunova в колекції бренду осінь-зима — 2022/2023

Новости
09.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Форма сонця у вигляді вирізів та сяючий декор, схожий на його промені, стали центральними елементами колекції
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нова колекція Arutiunova – це переосмислення знакових речей бренду, завдяки яким його знають та люблять. Працюючи над нею, дизайнер Анна Арутюнова думала про сильних жінок, які змогли зберегти віру та жагу до життя попри все.

"Незважаючи на важкі для нашої країни часи, ми все одно хочемо залишатися жіночними та сексуальними. Ми пам’ятаємо, як танцювали до ранку та зустрічали світанок у сукнях від Arutiunova. І зараз як ніколи впевнені, що світло переможе темряву, а ми повернемося до життя, де є місце радості, – каже дизайнерка бренду Анна Арутюнова. – Моїми фаворитами в цій колекції стали спідниці зі вставками з сітки, куртки, а також боді, прикрашені розсипом, який нагадує схід сонця над Дніпром".

Саме форма сонця у вигляді вирізів та сяючий декор, схожий на його промені, стали центральними елементами колекції.

Дизайнерка "цитує" керрі-овери Arutiunova, а саме костюми, як брючні, так й зі спідницею, вечірні та повсякденні боді, сукні довжини міні та міді. Також у колекції представлено шовкові сорочки, лонгслів, класичні пальта й незвичні куртки з буфами у двох кольорах.

Як завжди, бренд залишається вірним своїй ДНК, тому деякі з виробів прикрашено стразами, а на спідницях та жакетах присутні вирізи та арки. Використовується й сітка, зокрема у вигляді прозорих вставок на спині, рукавах жакета, в боді чи під поясом брюк, і традиційно шнурівка на боді.

Для особливого випадку дизайнерка пропонує вечірні сукні максі та міні блакитного кольору, а також боді та лонгслів, декоровані сіткою зі стразами.

Деякі моделі дозволяють експериментувати з образами. Так, завдяки блискавкам в брюках і спідницях можна самостійно обирати ступінь сміливості розрізу, сорочки мають застібки не лише попереду, а й на рукавах, а спідниця міні має знімну, прикрашену стразами спідницю, що дає можливість робити цю річ як повсякденною, так і вечірньою. 

Головні кольори колекції – мокко, чорний, беж, синій і блакитний, а тканини – вовна, шовк, поліестер і віскоза.

 

Читайте також: П'єрпаоло Піччолі, Белла Хадід і Юлія Пеліпас: Переможці премії British Fashion Awards 2022

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).