Іронічність існування: Balenciaga провели 5-хвилинний показ на авеню Георга V

Тренды
31.05.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Resort – 2024
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вулична мода завжди була натхненням для Демни. Починаючи з заснування Vetements, дизайнер втілював streetstyle силуети в кожну зі своїх колекцій. Не виключенням стала і resort – 2024. Париж, історичне авеню Георга V, проливна злива і лише п’ять хвилин: таким вийшов показ нової колекції Balenciaga.

У resort – 2024, що включала як жіночій, так і чоловічій одяг, з’явилися шкіряні плащі, трапецеподібні максіпальта та сукні, байкерські куртки та брюки, тренчі й об’ємні жакети. Традиційно для головного кольору колекції Демна обрав чорний. Серед яскравих елементів resort – 2024 – червона сукня довжини максі, жовта кроп-куртка та дві сяючі сукні зі спеціальної лінійки бренду Garde-Robe.

Аксесуари з нової колекції Balenciaga балансують між постіронією й абсурдом. Так, звичному рушнику Демна надає нового застосування. Його дизайнер пропонує носити поверх брюк як спідницю. Сумка Rodeo, наприклад, виглядає як пара ботинок, а шопер 24/7 – як авоська, прикрашена стразами. Водночас мюлі Romeo мають загнутий квадратний мис, який нагадує карикатуру на дитячі мультфільми 90-х.

Формами та силуетами Демна іронізує існування в сучасному світі. Capital B – не лише назва нової колекції бренду, але й, очевидно, Всесвіту, у якому панує демнаїзм.  

Читайте також: Ріки містичних рюш: колекція Louis Vuitton cruise – 2024

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).