Кришталеве каміння, структуровані образи та глибокі кольори в новій pre-fall колекції Balmain

Тренды
09.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Олів'є Рустен досліджує історію модного Дому
ПОДЕЛИТЬСЯ

Олів’є Рустен прокладає свій шлях в Balmain вже більше 12 років. За цей час дизайнеру вдалося зберегти той юнацький запал, з яким він прийшов підкорювати світ високої моди. У новій pre-fall колекції для бренду Рустен досліджує свій внесок у розвиток Balmain, не забуваючи віддати шану засновнику Будинку – П’єру Бальмену.

Структурований жіночій і чоловічий одяг Олів’є щедро декорував камінням. Воно прикрашає сукні, блузи, спідниці та інші образи останньої колекції Balmain. Кришталь збирається в квіткові та геометричні узори, стаючи спектральною частиною pre-fall лінійки.

Каскадні образи відсилають до ранньої творчості П’єра Бальмена та його пристрасті до точених ліній. Футлярний одяг повторює архівні колекції засновника Balmain 70-х років минулого століття. Внесок П’єра в фешн-революцію Олів’є Рустен транслює характерними для бренду образами скульптурної форми, вдало зшитими з клаптиків шовку.

Палітра кольорів pre-fall колекції Balmain – глибока, класична, але не нудна. Рустен майстерно грає з базовими кольорами, надаючи їм нових сенсів. У новій лінійці дизайнер звертає свою увагу на глибокий синій, смарагдовий, гірчичний і яскраво-червоний.

Окрім кришталевих камінців образи з pre-fall колекції Олів’є Рустен доповнює золотими масивними ґудзиками. За допомогою них дизайнер формує силует, окреслює лінії та розставляє акценти. Їх можна помітити на жакетах, спідницях, пальто, шортах довжини міні та сукнях лінійки pre-fall – 2023.

Читайте також: Що всередині: Загадковий світ Louis Vuitton і японської художниці Яйої Кусама

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).