Гучний ренесанс: босоніжки на танкетці — взуття з 00-х, що знову захоплює моду

Тренды
29.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Розповідаємо, як носити тренд
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дебютний показ Чемени Камалі як креативної директорки Chloé відзначився багатьма знаковими моментами. Зокрема, великою кількістю «певної пари взуття» в першому ряді. Йдеться про босоніжки на танкетці, які одягнули одразу кілька знаменитостей, як-от Сієнна Міллер, Кірнан Шипка й Джеррі Голл. Така віральна концентрація безсумнівно стала сигналом: ця популярна взуттєва модель із 00-х знову захоплює моду.

Сієнна Міллер

 

За інтеграцію в моду босоніжок на танкетці ми можемо подякувати Сальваторе Феррагамо — взуттєвому генію, що працював з Мерилін Монро та Одрі Гепберн. Через дефіцит шкіри й гуми дизайнер почав використовувати у своїх творіннях корок і дерево.

Невдовзі легкість та міцність, що запропонувало таке взуття, посприяла його популярності в часи Другої світової війни, 70-х та, звісно, в 00-х. Хоч босоніжки на танкетці асоціюються з минулими десятиліттями, у 2024 році вони впевнено прокладуть шлях у гардероби модниць. Це пов’язано з їхніми перевагами: вигадливістю в оформленні та можливістю все ж видовжити власний силует, проте з комфортом. 

Chloé весна-літо 2024

 

Босоніжки на танкетці вже стали частиною колекцій сезону весна-літо 2024. Серед їхніх популяризаторів, звичайно, Chloé. Французький модний дім продемонстрував романтичний і витончений образ із чорною максісукнею, який підтверджує лідерський статус цього взуття влітку. А також те, що босоніжки на танкетці стануть ідеальним супутником на вишуканих побаченнях чи світських заходах.

Звернулися до трендового взуття й у домі Ferragamo, засновник якого безпосередньо увів його в моду. Їхній ансамбль випромінював ефектність завдяки лискучому зеленому костюму й екстравагантній моделі T-bar на танкетці. 

Ferragamo

 

Готові підхопити комфортний і стильний тренд? У цьому допоможуть представлені модними будинками й брендами моделі — різних відтінків, мінімалістичні та з лелітками або ж барвисті. Найактуальніші опції — дивіться нижче в добірці L’Officiel Online.

Chloé
Ferragamo
Loewe
Khaite
Saint Laurent
Mango
Chloé
Ferragamo
Loewe
Khaite
Saint Laurent
Mango
01 00
Chloé
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).