REBIRTH — перша весняна капсула CĖNC

Тренды
16.03.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Український бренд CĖNC представив свою першу весняну капсулу, присвячену темі переродження.
ПОДЕЛИТЬСЯ

Весна — це час пробудження від холоду та зимового сну; період трансформацій, початку, натхнення та нового творчого імпульсу. Весна завжди відчувається як ковток свіжого повітря для кожного з нас. І всі ми відчуваємо нестримну жагу жити, любити, творити, почати з чистого листа та дихати на повні груди.

Перша весняна капсулa CĖNC називається саме REBIRTH, тому що бренд переосмислив свій попередній досвід та змінив позиціювання. Айтеми, що увійшли до капсули, не схожі до попередніх колекцій. Разом цей процес відчувається як переродження та відправна точка до нових творчих досягнень і ще більшого розкриття потенціалу бренду.

До весняної капсули увійшли:

Пальто DAWN [перший прояв сонячного світла перед світанком]— структурне, дуже об’ємне oversize пальто з архітектурними плечима, яке добре тримає форму і нагадує втілення суті в нову форму.

Пальто INCEPTION [початок, зародження, джерело] — пальто з рукавом «реглан», широким поясом та яскраво вираженими лацканами.

Бомбер INHALE [перший ковток повітря] — вовняний бомбер із текстурної тканини як незвичайна інтерпретація класичного бомбера.

Светр NANSCENCY [акт народження, створення] — базовий вовняний светр з круглим вирізом, який пасуватиме будь-якому типу фігури та під будь-який стиль.

Сорочка REVIVAL [відродження, пробудження, оновлення] — новий для бренду айтем; сорочка з щільного, але м’якого котону, яка додає гранжевого та зухвалого настрою до образу.

Сет OUTSET [початок] — трикотажний сет, який складається з кардигану, джемпера з двома видами вирізу на вибір та штанів або шортів (можна придбати як костюмом, так і окремими айтемами). OUTSET був створений так, що за правильно підібраного стайлінгу, його можна носити як loungewear, так і на вулицю, чи навіть на вихід.

Бренд дотримується своїх головних принципів «екологічність» та «довговічність», тому капсула створена з натуральних італійських преміальних матеріалів (вовна ягня, альпака, котон) та має лаконічні силуети, які будуть актуальні роками.

Команда бренду щиро вірить, що капсула REBIRTH надихне жінок до змін, до чесності з собою, до творчих проявів та втілення свого потенціалу у нові форми.

Адреса: Київ, вул. Павлівська, 17 (студія)

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).